Debaty z cyklu Usłysz Swojego Posła w TOK FM. Jak i gdzie ich słuchać?

Osiem debat kandydatów na parlamentarzystów z udziałem publiczności i dziewięć kolejnych w studiach Radia TOK FM - to przedwyborcza akcja Usłysz Swojego Posła organizowana przez redakcję TOK FM, która rusza 12 września i będzie trwała do 11 października. Jak będzie można słuchać dyskusji polityków i tego, jak radzą sobie z pytaniami prowadzących i publiczności oraz słuchaczy i słuchaczek?
Zobacz wideo

Osiem spośród organizowanych przez TOK FM debat w ramach cyklu Usłysz Swojego Posła odbędzie się z udziałem publiczności. Dyskutujących kandydatów na parlamentarzystów będzie więc można zobaczyć i posłuchać osobiście, a także zadać im pytanie. Poniżej lista miejsc, w których organizowane są debaty - co ważne, zawsze zaczynają się one o godz. 18:00.

12 września: RZESZÓW - Grand Hotel Boutique, Dymnickiego 1A. Sala Słowackiego
17 września: KATOWICE - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Sala Balowa A, Wejście: Plac Sławika i Antalla 1 (od strony Spodka)
19 września: CZĘSTOCHOWA - Muzeum Częstochowskie, al. NMP 45
24 września: GDAŃSK - Europejskie Centrum Solidarności, Audytorium
26 września: BYDGOSZCZ - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ul. Chodkiewicza 30 - Aula Atrium (główny campus)
1 października: RADOM - Łaźnia, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, Żeromskiego 56
3 października: OPOLE - Sala Konferencyjna MBP przy ul. Minorytów 4
8 października: LEGIONOWO - Sala widowiskowa legionowskiej Poczytalni, ul. Tadeusza Kościuszki 8A budynek dworca

Ale Wybory w TOK FM to nie tylko debaty z publicznością - to również dziewięć dyskusji kandydatów na posłów, organizowanych w studiach radiowych. Do debat zaprosimy kandydatów z okręgów: Wrocław, Kraków, Gdynia, Toruń, Lublin, Łódź, Płock, Poznań i Warszawa

Usłysz Swojego Posła. Jak słuchać debat?

Zarówno debaty z udziałem publiczności, jak i te organizowane w studiach radiowych będą transmitowane na żywo na antenie Radia TOK FM. Jak można będzie ich słuchać?

  • za pośrednictwem odbiorników FM
  • na stronie tokfm.pl
  • w Aplikacji TOK FM na telefonie czy tablecie.

A już po debacie, będzie można odsłuchać jej jako podcastu na tokfm.pl i w Aplikacji TOK FM.

Ale debat można nie tylko słuchać czy nawet oglądać na żywo. Ci, którzy przyjdą osobiście, mogą wziąć zgłosić chęć zadania pytania kandydatom. Ci zaś, których nie będzie wtedy na sali lub będą słuchać debat w studiach, również mogą zadać pytanie. Jak to zrobić? O tym więcej TUTAJ.

DOSTĘP PREMIUM