Sejm TOK FM w Częstochowie. Sprawdź wyniki przedwyborczej ankiety!

W sobotę do godziny 17 na częstochowskim pl. Biegańskiego spotykaliśmy się ze Słuchaczami i gośćmi audycji Sejmie TOK FM. W dmuchanej konstrukcji była mównica, niczym w budynku przy Wiejskiej w Warszawie, a także urna, do której można było wrzucić głos w przedwyborczej ankiecie TOK FM i poczuć przedsmak wyborów, które przed nami już 13 października.
Zobacz wideo

W dmuchanym sejmie można było zrobić sobie zdjęcie przy mównicy, a także spotkać dziennikarzy znanych z anteny Radia TOK FM: Ewę Podolską specjalizującą się w tematyce zdrowotnej, Mikołaja Lizuta prowadzącego audycję "A Teraz Na Poważnie", Krzysztofa Woźniaka, eksperta od spraw drogowych czy Zuzannę Piechowicz, która wspólnie z Anną Piekutowską tworzy podcast "Szkoda czasu na złe seriale".

Na najmłodszych czekał dziecięcy kącik radiowy, w którym można było spróbować swoich sił jako dziennikarz radiowy.

Ale przede wszystkim - wszyscy, którzy odwiedzili Sejm TOK FM, mogli wziąć udział w przedwyborczej ankiecie TOK FM i poczuć dreszczyk emocji towarzyszący głosowaniu w prawdziwych wyborach. Głosowanie odbyło się w godzinach 11-17.

Wyniki ankiety: PiS dopiero na trzecim miejscu

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - 43,68 % głosów.
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - 32,69% głosów.
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 16,76% głosów.
KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 2,47% głosów.
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - 4,39% głosów.

Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Dmuchany sejm TOK FM we wrześniu gości w trzech spośród ośmiu miast, w których organizowane są przedwyborcze debaty TOK FM z kandydatami na posłów - wszystko w ramach akcji Usłysz Swojego Posła. Byliśmy już w Rzeszowie - zobacz, jak było i jak skończyło się głosowanie. A 28 września będziemy jeszcze w Bydgoszczy.

Do 17 właśnie z namiotu przy Sejmie TOK FM nadawana była specjalna audycja TOK FM, którą poprowadzili: Michał Janczura i Małgorzata Waszkiewicz, a którą przygotował Paweł Ziętara. Nie zabrakło tematów związanych z Częstochową, w tym również takich, które być może zaskoczą nawet samych jego mieszkańców...

Usłysz Swojego Posła i przyjdź do Sejmu TOK FM

Więcej o akcji Usłysz Swojego Posła przeczytasz TUTAJ.
Gdzie i kiedy słuchać debat z kandydatami na parlamentarzystów? Informacje znajdziesz TUTAJ.
A jeśli chcesz zadać własne pytanie, koniecznie zajrzyj TUTAJ.

DOSTĘP PREMIUM