Dostajesz od szefa feedback, czy tylko "po głowie"? Żyjemy w kulturze informacji zwrotnej. Jak powinna wyglądać w pracy?

Feedback, informacja zwrotna - rzecz wydaje się dość prosta: powinniśmy tę informację dostać szybko, powinna zawierać fakty a nie subiektywne interpretacje, informacja zwrotna jest cennym źródłem naszego rozwoju - tak zapewne powie większość pracowników. To gdzie może być problem? Ano, kiedy szef nie daje nam informacji zwrotnej, albo daje tylko wtedy, kiedy zrobiliśmy naprawdę coś, co trzeba skrytykować. Jak go namówić, by kontaktował się z nami częściej? A czy da się go nakłonić, by przyjął także feedback od nas, na temat jego zachowań? Oraz: jak nasz ekspert ocenia schematy udzielania informacji zwrotnej, w tym tzw. rozmowy okresowe?

Na te, i wiele więcej pytań o informację zwrotną odpowiada w rozmowie z Zuzanną Piechowicz trener, mówca, pisarz Rafał Żak.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Dostajesz od szefa feedback, czy tylko "po głowie"? Żyjemy w kulturze informacji zwrotnej. Jak powinna wyglądać w pracy?
Zaloguj się
  • bartek_paczkowski

    0

    Polacy boją się informacji zwrotnych, ale jeśli podkreślimy to, że chodzi nam o rozwój stanowiska to naprawdę wiele można z nich wyciągnąć na przyszłość. A jeśli chodzi o automatyczne pozyskiwanie i analizę feedbacku istnieje wreszcie polskie narzędzie feedback-up.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX