Zarządzanie zdalne i bycie dobrym liderem [materiały partnera]

Aby być dobrym liderem, trzeba wykonać konkretną pracę, a przede wszystkim szanować i rozumieć swój zespół. Liderem nikt z nas się nie rodzi, liderami się stajemy. Można mieć zdolności przywódcze, jednak to, że ktoś jest inspirującym mówcą, a jego energia porywa innych, nie oznacza jeszcze, że będzie dobrze zarządzał zespołem.

W artykułach opublikowanych na praca.olx.pl można zaleźć inspirujące treści dotyczące m.in. tego, jak być skutecznym liderem w kryzysowej sytuacji. Autorką wielu materiałów znajdujących się na serwisie jest Sylwia Królikowska, z wykształcenia psycholog, z zawodu trener biznesu, z zamiłowania Superniania Liderów. Od ponad 17 lat wspiera pracowników największych korporacji w doskonaleniu ich umiejętności interpersonalnych.

Na serwisie publikowane są nie tylko artykuły, lecz także webinary i materiały wideo. O tym, co wyróżnia pracę zdalną i o czym powinien pamiętać lider, można dowiedzieć się z krótkich i treściwych nagrań zrealizowanych przez ekspertkę w tej dziedzinie. Warto również zapoznać się z materiałami o pracy zdalnej i o tym, jak zarządzać zespołem pracującym zdalnie.

DOSTĘP PREMIUM