Pracownicy, jak wasze nastroje? Zaproszenie na debatę o komunikacji w czasach kryzysu

Jesień może przynieść wielkie "sprawdzam" dla rynku pracy i pokazać, w jakiej naprawdę sytuacji znajdujemy się po kryzysie związanym w epidemią koronawirusa. Niepewność i niepokój to emocje, które towarzyszą wielu pracownikom - właśnie nastroje będą tematem kolejnej debaty organizowanej przez OLX Praca.

Niepewność jutra, mnóstwo wątpliwości, sporo obaw - takie nastroje towarzyszą wielu pracownikom. Tymczasem zatrudniające je przedsiębiorstwa, które próbują wrócić na właściwe tory po uderzeniu jakim okazała się pandemia koronawirusa, potrzebują i oczekują pełnego zaangażowania i mobilizacji. 

Emocje i nastroje stają się więc ważnym elementem stosunków na rynku pracy. Będą też tematem kolejnej debaty organizowanej przez OLX Praca, tym razem pod hasłem: "Reagowanie na nastroje pracowników w czasach kryzysu. Metody komunikacji, programy wsparcia, styl zarządzania". 9 września 2020 roku o obawach i oczekiwaniach pracowników rozmawiać będą eksperci i praktycy:

  • Małgorzata Wypych - psycholog i ekspert w zakresie zdrowia psychicznego w krakowskim think tanku Diversity Hub,
  • Regina May - Ekspert Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan ds. strategii personalnych,
  • Jolanta Jastrzębska - Career & Talent Development Consultant, psycholog biznesu, Talent Solutions Right Management w ManpowerGroup,
  • Agnieszka Jankowska - HR & Administration Manager w OLX Group.

Dyskutanci poruszą również kwestie związane z komunikowaniem zmian oraz porozmawiają o możliwościach zapewniania pracownikom komfortu psychicznego, a spotkanie poprowadzi dziennikarka TOK FM, Marzena Mazur

Debata rozpocznie się o godzinie 10:00, a oglądać ją będzie można na żywo na YouTube. Zapraszamy!

 

DOSTĘP PREMIUM