Psy 3. W imię zasad - kiedy premiera najnowszego filmu Pasikowskiego? [DATA, OBSADA, FABUŁA]

Mówiąc o polskim kinie akcji, nie sposób pominąć filmy Władysława Pasikowskiego. Kultowe już "Psy" i "Psy II: Ostatnia Krew" zna chyba każdy, kto chociaż trochę interesuje się rodzimym kinem. Po dobrych 25 latach nieobecności bohaterowie tych filmów znów zagoszczą na ekranach kin, tym razem jako "Psy 3. W imię zasad". Kiedy premiera najnowszego filmu Pasikowskiego?
Zobacz wideo

"Psy 3. W imię zasad". Obsada filmu

W 1992 i 1994 roku na ekranach królowali prawdziwi tytani polskich hitów, czyli Bogusław Linda (Franz Maurer), Cezary Pazura (Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"), Marek Kondrat (Olo Żwirski) czy Janusz Gajos (Gross "Siwy", były major SB z Lublina). Ich wyraziste, pełne chwytliwych tekstów role to już klasyka.

Po dobrych 25 latach nieobecności "Psy" znów zagoszczą na ekranach kin, tym razem jako "Psy 3. W imię zasad", a wraz z nimi powrócą także uwielbiane przez Polaków postacie. Zagorzałych fanów produkcji Pasikowskiego z lat 90. z pewnością ucieszy fakt, że razem z reżyserem powróci również aktorska ekipa. W trzeciej części zobaczymy Bogusława Lindę jako Maurera i Cezarego Pazurę jako Morawca, a poza nimi w obsadzie znajdzie się również Marcin Dorociński, który na swoim facebookowym profilu pochwalił się egzemplarzem scenariusza, którego autorem także jest Pasikowski.

"Psy 3. W imię zasad". Kiedy premiera? Jaka fabuła? [DATA]

Prace nad "Psami 3" wciąż trwają i z pewnością twórcy jeszcze nie raz pochwalą się zdjęciami czy informacjami z planu. Na razie wiemy natomiast, że fabuła filmu ma skupiać się postaci Maurera i jego losach po wyjściu z więzienia.

"Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - brzmi zapowiedź.

Do sieci trafił już pierwszy plakat "Psów 3. W imię zasad", na którym podziwiać można groźnie spoglądającego Bogusława Lindę. Producentami filmu są: Klaudiusz Frydrych, współtwórca "Jacka Stronga" i Janusz Dorosiewicz, który pracował przy "Psach II: Ostatniej krwi". Natomiast za kamerą stanął Maciej Lisiecki znany przede wszystkim z "Pitbulla. Ostatniego psa" i "Drogówki". Kiedy premiera? "Psy 3" trafią do kin 17 stycznia 2020 roku.

Pobierz Aplikację TOK FM, słuchaj i testuj przez dwa tygodnie:

TOK FM PREMIUM