"Psy 3. W imię zasad". Sfora Franza Maurera powraca [TRAILER]

"Psy 3. W imię zasad" - to kontyunacja dwóch hitowych filmów Władysława Pasikowskiego. Reżyser po 25 latach wraca do historii Franza Maurera. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun.

- Sfora Franza Maurera powraca do gry w zwiastunie filmu "Psy 3. W imię zasad" - informują dystrybutorzy filmu. O czym będzie trzecia część "Psów"? - Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - zapowiadają twórcy. 

"Psy 3. W imię zasad". Sfora Franza Maurera powraca

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego w kinach już 17 stycznia 2020. W rolach głównych zobaczymy między innymi Bogusława Lindę jako Franza Maurera, Cezarego Pazurę jako Waldka "Nowego" Morawca czy Edwarda Linde-Lubaszenko jako Kapitana Stopczyka. Do sfory kultowych "Psów" dołączają: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych.

 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM