"Bezdech" - nowym hitem Netfliksa w Polsce. "Gry rodzinne" na liście najpopularniejszych seriali

Ostatnie wyniki oglądalności produkcji Netfliksa wyłoniły nowy filmowy hit. "Bezdech" od dwóch tygodni jest najpopularniejszym tytułem w Polsce. W globalnym rankingu najpopularniejszych serialu znakomicie radzi sobie zaś polska produkcja "Gry rodzinne".

Polscy widzowie oglądają "Bezdech". O czym opowiada francuska produkcja?

"Bezdech" to francuski film w reżyserii Davida M. Rosenthala, który w miniony weekend trafił na szczyt box office platformy streamingowej w aż 15 krajach. W Polsce od trzech dni jest najpopularniejszym filmem fabularnym. 

"Bezdech" to historia Roxany, której związek staje pod znakiem zapytania, kiedy kobieta zakochuje się w Pascalu. Mężczyzna zaraża ją swoją pasją do swobodnego nurkowania. Wspólnie biorą udział w zawodach freediving’u w różnych zakątkach świata. Do czego doprowadzi bohaterkę niebezpieczny sport, namiętność i chęć nieustannego przekraczania swoich granic? 

 

W filmie "Bezdech" występują Camille Rowe, Sofiane Zermani, César Domboy, Laurent Fernandez, Zacharie Chasseriaud 

"Gry rodzinne" - Netflix - duży sukces kolejnej polskiej produkcji 

Serial "Gry rodzinne" zadebiutował na Netfliksie 31 sierpnia. Kolejna szumnie zapowiadana polska produkcja spotkała się z chłodnym przyjęciem recenzentów. Publiczność jednak nie zawiodła. W zeszłym tygodniu serial uplasował się na 1 miejscu pod względem oglądalności w Polsce. To już drugi tydzień, gdy tytuł znajduje się w pierwszej dziesiątce. "Gry rodzinne I" trafiły także do zestawienia najchętniej oglądanych seriali na całym świecie i utrzymują się tam już drugi tydzień. W okresie od 29 sierpnia do 4 września był na 7. miejscu, zaś w czasie od 5 do 11 września polska produkcja spadła na dziesiątą pozycję tej listy.

O czym opowiada serial "Gry rodzinne"? "W dniu ślubu studentki medycyny Kaśki z zamożnym chirurgiem plastycznym Janem rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej" - czytamy w opisie produkcji

Polskie hity Netfliksa. Światowa publiczność docenia nasze produkcje 

"Gry rodzinne" to już kolejna netfliksowa produkcja z Polski, którą doceniła światowa publiczność. Wcześniej na globalne TOP 10 platformy trafiły takie rodzime tytuły, jak "365 dni", "Furioza", "Za duży na bajki", "Sexify", czy "Zachowaj spokój"

DOSTĘP PREMIUM