Nowa Wednesday (Addams) na Netflixie to absolutny hit. Recenzje i zdjęcia z planu

W filmie Netflixa "Wednesday" Tim Burton skupił się na najciekawszej, zdaniem wielu, postaci z rodziny Addamsów. Sprawdzamy, czy odtwórczyni głównej roli w firmie "Wednesday" przebiła swoją kreacją Christinę Ricci z poprzedniej wersji rodziny Addamsów, i kto był lepszy: Catherine Zeta Jones czy Anjelica Huston w roli Morticii. Przeglądamy też zdjęcia z planu filmowego.

Jenna Ortega czy Christina Ricci? Najlepsze wydanie Wednesday

Autorki audycji TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale" jednogłośnie stwierdziły, że serial jest świetny. Tim Burton, wg. nich słusznie poświęcił w filmie główną uwagę najciekawszej, ich zdaniem, postaci z rodziny Addamsów. Wednesday zdecydowanie jest taką postacią, a odtwarzana przez Jennę Ortegę wypadła doskonale.

"Cała rodzina Addamsów jest moim widzeniem rodziny, a wszystkie rodziny są dziwne" - powiedział Tim Burton w materiale making off, jednak ten film poświęcił właśnie postaci Wednseday, która fascynuje go od lat. "Uwielbiam Wednesday, ponieważ podziela mój światopodgląd" - dodał.

Christina Ricci / Facebook Netflix MemesChristina Ricci / Facebook Netflix Memes Facebook / Netflix Memes

Która odtwórczyni roli Wednesday, Jenna Ortega czy Christina Ricci zrobiła to lepiej? Komentatorki TOK FM są zdania, że Jenna Ortega wypadła doskonale, jednak to Christina Ricci w roli Wednesday była po prostu lepsza.

Tym razem, w filmie Tima Burtona aktorka wcieliła się w filmie w rolę nauczycielki, która do tego nie jest częścią mrocznego świata rodziny Addamsów. I z tą rolą Christina poradziła sobie świetnie.

 

Rączka — mistrzowska gra Victora Dorobantu

Według krytyczek seriali w TOK FM najlepszym i najśmieszniejszym duetem tego serialu są Wednesday i rączka.

"Kiedy ma się do zagrania tylko ręką i nie ma słów, a jednak można wyrazić tak dużo, to wydaje mi się to pewnego rodzaju mistrzostwem — oceniła grę Victora Dorobantu (odtwórcy roli Rączki) komentatorka.

Victor Dorobantu jako Rączka / Facebook Netflix MemesVictor Dorobantu jako Rączka / Facebook Netflix Memes Facebook /Netflix Memes

Kto wypadł lepiej w roli Morticii? Catherine Zeta Jones czy Anjelica Huston

Według Anny Piekutowskiej Catherine Zeta Jones w roli Morticii Addams także wypadła świetnie, ale jednak "nie dorasta do pięt Anjelice Huston".

Catherine Zeta Jones doceniła pracę z Timem Burtonem.

"W wizji Tima podoba mi się to, że w całej tej ekscentryczności i kreatywności, postacie mają swoją prawdę. To czyni je wiarygodnymi w światach, w które czasem trudno uwierzyć" - powiedziała aktorka.

Kolejne odtwórczyni ról Morticii Addams/ / Facebook Netflix MemesKolejne odtwórczyni ról Morticii Addams/ / Facebook Netflix Memes Facebook / Netflix Memes

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM