Muniek Staszczyk miał wylew. "Dziękuję Bogu za to, że żyję"

Niecałe dwa tygodnie temu Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Londynie. Oficjalnie donoszono o "nagłej chorobie". W poniedziałek muzyk poinformował, że miał wylew.
Zobacz wideo

"Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu" - poinformował zespół na portalu społecznościowych kilkanaście dni temu.

W poniedziałek Muniek napisał na Facebooku, że miał wylew. - Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski - zdradził muzyk. 

Frontman T.Love wspominał, że 30 lat temu odwiedził Londyn pierwszy raz, żeby "napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock'a, a także zarobić na dorosłe życie". - A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję - podsumował Muniek Staszczyk. 

Muniek Staszczyk to polski muzyk, współzałożyciel, lider, wokalista, autor tekstów, a w początkowym okresie także basista zespołu T.Love. Przed założeniem T.Love (pierwsza nazwa zespołu Teenage Love Alternative) udzielał się w zespole Atak, przekształconym następnie w Opozycję. 

W swojej karierze współpracował z wieloma artystami i zespołami, m.in. z zespołem Maanam, Kasią Nosowską, Pidżamą Porno, Ziperą, Habakukiem.

Pobierz Aplikację TOK FM, słuchaj i testuj przez dwa tygodnie:

 
 

TOK FM PREMIUM