Harry Styles Love On Tour 2023 w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów. Fani czekają w gigantycznej kolejce

Na tę wiadomość czekali wszyscy polscy fani Harry'ego Stylesa. Już za rok muzyk wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów właśnie ruszyła i choć za wejście na Narodowy trzeba sporo zapłacić, chętnych nie brakuje.

Harry Styles - koncert w Warszawie. Bilety już w sprzedaży. Fani czekają w gigantycznej kolejce

Koncert Harry'ego Stylesa w Polsce odbędzie się 2 lipca 2023 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Choć do tego wydarzenia został blisko rok, fani już ustawili się w gigantycznej internetowej kolejce. 1 września, niespełna dwie godziny po uruchomieniu sprzedaży biletów, czekało w niej ponad 75 tysięcy osób. Trzeba więc odczekać sporo czasu, zanim strona przekieruje nas do opcji wyboru biletu. I tu warto się dobrze zastanowić, bowiem w zależności od tego, z którego miejsca chcemy oglądać artystę, musimy przygotować się na wydatek od niespełna 200 do blisko 900 zł. 

Bilety na koncert Harry'ego Stylesa - fani muszą przygotować się na spory wydatek

Jak zwykle w przypadku koncertów na Stadionie Narodowym, ceny biletów różnią się znacznie w zależności od miejsca. Najdroższe są miejsca na płycie najbliżej sceny, za które trzeba zapłacić 855 zł. Najtańsze zaś są niektóre sektory trybun. Tu bilety zaczynają się już od 195 zł. 

Oto ceny biletów na koncert:

  •  Płyta (miejsce stojące): 485 - 855 zł
  • Trybuny: 195 - 695 zł
  • Miejsce przy przejściu (Aisle Seat): 250 - 750 zł

W sprzedaży dostępne są również oficjalne bilety Platinum. Na ten moment można je nabyć za 1060, 1240 lub 1726 zł.

Pełną informację dotyczącą biletów na koncert Harry'ego Stylesa można znaleźć na stronie organizatora, czyli livenation.pl

 

Harry Styles - kim jest muzyk, na którego koncert czekają rzesze fanów w Polsce?

Harry Styles to brytyjski wokalista uznawany aktualnie za jednego z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie. W latach 2010 - 2016 był członkiem zespołu One Direction. Po rozpadzie grupy, podobnie jak pozostali jej członkowie, Harry rozpoczął solową karierę. Od tego czasu wydał dwa albumy studyjne. Pierwszy z nich, "Harry Styles" dotarł na pierwsze miejsce list najczęściej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii. Jego drugi album, zatytułowany „Fine Line", znalazł się na szczycie listy Billboard 200, stając się drugim amerykańskim numerem jeden Harry’ego. Niedawno wydał swój bijący rekordy, uznany przez krytyków nowy singiel „As It Was", zapowiadający trzeci album „Harry’s House".

Równolegle do kariery muzycznej Styles brał udział w kilku projektach filmowych. Jego debiutem była rola w filmie wojennym reżyserii Christophera Nolana, Dunkierka z 2017. Zagrał także w filmie „Don’t Worry Darling" w reżyserii Olivii Wilde, którego premiera została przewidziana na 2022 rok

Jest pierwszym mężczyzną, który pojawił się solo na okładce magazynu Vogue. 

TOK FM PREMIUM