Są wyniki 17. edycji "America's Got Talent". Wiemy, kto wygrał milion dolarów i występy w Las Vegas

W nocy z 14 na 15 września poznaliśmy wyniki 17. edycji programu "America's Got Talent". Niestety Sara James, za którą mocno trzymała kciuki cała Polska, nie została zwyciężczynią show. Wbrew wszelkim przewidywaniom, polska wokalistka nawet nie znalazła się w ścisłej czołówce.

Sara James nie wygrała finału amerykańskiego "Mam talent"

Swoim głosem zachwyciła jurorów i publiczność. Jej występy miały najwięcej wyświetleń na Youtube i były najchętniej komentowanymi przez internautów. Sara była także postrzegana jako faworytka samego Simona Cowella, który nie szczędził jej komplementów po każdym występie. Niestety to wszystko okazało się niewystarczające do tego, by zwyciężyć w programie. Co więcej, Sara nie przegrała o włos. Okazało się bowiem, że nie przeszła nawet do ścisłej finałowej trójki, w której znaleźli się Drake Milligan, Metaphysic, Kristy Sellars, Mayyas i Chapel Hart

Ostatecznie główna nagroda w postaci miliona dolarów i kontraktu na występy w Las Vegas przypadła tanecznej grupie z Libii, czyli Mayyas

 

Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent". Nie wygrała, ale odniosła sukces

W odcinku, w którym poznaliśmy wyniki tej edycji "America’s Got Talent", wszyscy wykonawcy po raz kolejny zaprezentowali swoje talenty w towarzystwie poprzednich zwycięzców programu, bądź innych gwiazd. Sara James zaśpiewała z grupą Black Eyed Peas.

 

I choć polska wokalistka nie wygrała show, to pewne jest jedno, zaszła bardzo daleko i dała się poznać amerykańskiej publiczności, która pokochała jej głos i muzyczną wrażliwość. Dla zaledwie 14-letniej Sary to szansa na prawdziwą karierę, a wiele przykładów ze świata muzyki pokazało, że ci którzy nie wygrywają talent show, odnoszą większe sukcesy niż zdobywcy głównych nagród. 

Sara James - Eurowizja, Szansa na sukces i "Mam talent" w USA

Zanim Sara James zachwyciła swoim głosem amerykańską publiczność i jurorów "Mam talent" w USA, podbiła serca Polaków. W 2021 roku wzięła udział w dziecięcej edycji programu "The Voice", którego została zwyciężczynią. Następnie pokonała rywali w programie Szansa na sukces, wyłaniającym reprezentanta Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Samej Eurowizji nie wygrała, ale zajęła drugie miejsce. W marcu  wydała singel pt. „Nie jest za późno", który dotarł na 18. miejsca listy AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Dojście do finału amerykańskiego "Mam talent" to kolejny sukces na koncie tej 14-letniej piosenkarki. Nie mamy zatem wątpliwości, że o Sarze James jeszcze nie raz usłyszymy. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM