Wyzwania dla pracodawców. Zaproszenie na debatę o skutkach epidemii

Które zmiany wprowadzone na skutek koronawirusa zostaną z nami na dłużej i w jakim stopniu? Czy powstaną nowe zawody? Czy dla niektórych pracowników konieczne będzie przebranżowienie? Jak będzie wyglądał proces rekrutacji? O zmianach na rynku pracy porozmawiają uczestnicy debaty organizowanej przez OLX Praca.

Już w najbliższy poniedziałek 6 lipca 2020 r. o godz. 12.30 odbędzie się debata "Wyzwania dla pracodawców w postcovidowym krajobrazie rynku pracy". Eksperci porozmawiają o wyzwaniach, decyzjach, które firmy musiały podejmować w ostatnim czasie, wdrożonych innowacjach i rozwiązaniach.

Debata w formie online będzie prowadzona przez doświadczoną dziennikarkę TOK FM Marzenę Mazur.

Udział w rozmowie weźmie Kazimierz Sedlak – założyciel pierwszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak, wydawca pierwszego polskiego raportu płacowego, autor wielu publikacji z zakresu psychologii i HR.

Gośćmi będą: Joanna Szala-Woźniak – Koordynator ds. HR w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, od 10 lat związana z branżą HR, oraz Wioletta Marciniak-Mierzwa – Dyrektor Departamentu Wynagrodzeń, Benefitów i Raportowania w BNP Paribas Bank Polska SA, specjalizująca się w zakresie wynagrodzeń, benefitów, controllingu HR oraz HR Business Partneringu.

Udział w debacie wezmą również: ekspert związany z rynkiem pracy – Mateusz Żydek, pełniący funkcję rzecznika prasowego w Randstad Polska Sp. z o.o, oraz Tomasz Grzechnik – kierownik kategorii Praca w OLX, z branżą rekrutacyjną związany od 2013 r.

Debata będzie dostępna TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM