Relaks i długo, długo nic. W Radziejowicach znaleźli sposób na odpoczynek doskonały [sponsorowane]

W dzisiejszych czasach każdemu potrzebny jest odpoczynek od codziennego pośpiechu. Cenione są miejsca, gdzie można zaznać relaksu, odprężenia, odzyskać energię po dniu czy tygodniu spędzonym w ciągłym biegu i stresie. Hotel Afrodyta**** Business & SPA w Radziejowicach wyszedł tym oczekiwaniom naprzeciw.

Koncepcją hotelu było stworzenie miejsca, gdzie będzie można miło spędzić czas i wyciszyć się przed zabiegami SPA. Stąd pomysł, aby dotychczasową salę szkoleniową "Hera" zastąpić Strefą Relaksu. Strefa Relaksu jest specjalnie wydzielonym miejscem w hotelowym SPA przeznaczonym dla osób szukających spokoju i ciszy. Można tu wypocząć przed lub po zabiegu pielęgnacyjnym czy masażu, zrelaksować się przed basenem, sauną lub jacuzzi. Goście mogą tu miło spędzić czas z ciekawą książką z hotelowej biblioteczki lub poczytać przygotowane czasopisma.

Hotel Afrodyta**** Business & SPA w RadziejowicachHotel Afrodyta**** Business & SPA w Radziejowicach Materiały partnera

Przebywając w Strefie Relaksu w weekendy, można delektować się fit przekąskami. Do dyspozycji Gości jest również woda w karafkach i wybór herbat.

Hotel Afrodyta**** Business & SPA w RadziejowicachHotel Afrodyta**** Business & SPA w Radziejowicach Materiały partnera

Specjalną atrakcją Strefy Relaksu jest nowoczesny, profesjonalny fotel do masażu HydroMassage. Skorzystanie z niego gwarantuje regenerację i poprawę samopoczucia. Podczas seansu można po prostu się wyciszyć i oddać przyjemności, a dla tych bardziej niecierpliwych dostępne są opcje oglądania filmów, posłuchania muzyki, a nawet korzystania z internetu.

Warto też zwrócić uwagę na klimatyczny wystrój tej części SPA. Ciemne zasłony ożywione fotelami w kontrastujących kolorach i zielenią wprowadzają kameralny nastrój, dzięki któremu niezwykle łatwo oddać się tutaj odprężeniu i wyciszyć stłoczone myśli.

Hotel Afrodyta**** Business & SPA w RadziejowicachHotel Afrodyta**** Business & SPA w Radziejowicach materiały partnera

DOSTĘP PREMIUM