Biznes nie znosi zastoju - aktywuj swoją firmę ze wsparciem od HP i Marcovej [sponsorowane]

Okres lockdown'u był trudnym wyzwaniem dla firm, zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. W związku z wprowadzanymi na czas pandemii regulacjami i ograniczeniami, wiele organizacji musiało przejść na model pracy zdalnej. Co robić w tej sytuacji, aby uniknąć wyhamowania przedsiębiorstw? Jak zorganizować pracę na odległość, tak, by zapewnić wysoką efektywność bez strat na jakości?

Te i podobne pytania wciąż zadają sobie właściciele i zarządzający w wielu firmach. Marcova - wsłuchując się w potrzeby rynku - we współpracy z HP podpowiada przedsiębiorcom i inspiruje ich w działaniach. W ramach programu HP Business Boost proponuje rozwiązania nadzwyczajnie dostosowane do obecnych realiów. Oto Aktywator Biznesu – wyjątkowe narzędzie pozwalające firmom bez wielkich nakładów finansowych wyjść z zastoju i kontynuować działalność w satysfakcjonującym wymiarze.

Statystyki pokazują, że blisko 32% pracujących potrzebuje do wykonywania pracy zdalnej sprzętu i fachowego wsparcia technicznego.

Marcova i HP Business BoostMarcova i HP Business Boost Materiały partnera

Program Aktywator Biznesu jawi się jako sposób na nasze czasy. Umożliwia pozyskanie urządzeń bez konieczności ich kupowania, wprowadzając model comiesięcznych opłat abonamentowych. Opłaty są niewielkie (już od 169 PLN netto miesięcznie), a efekty duże.

Pracownicy otrzymują wysokiej jakości firmowy sprzęt HP, pozwalający utrzymać oczekiwaną produktywność nawet podczas pracy zdalnej.

To nie wszystko. W HP Business Boost oprócz solidnego sprzętu mamy kompetentną pomoc techniczną. Aktywator Biznesu ma wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych konsultantów, którzy służą pomocą w kwestiach technicznych, bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami.

Marcova i HP Business BoostMarcova i HP Business Boost Materiały partnera

Dodatkowym argumentem ZA jest atrakcyjny system finansowania. Jego wygoda polega na tym, że pozwala rozpocząć pracę od zaraz, a zapłacić później w ramach rozliczenia abonamentowego.

Program oferuje wiele różnych pakietów, więc najlepiej skontaktować się z działem sprzedaży Marcovej, by dobrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Pora na Twój ruch - jeśli chcesz aktywować swój biznes, wiesz już JAK!

DOSTĘP PREMIUM