Żyj pod prąd: seria podcastów z Marcinem Dorocińskim i jego gośćmi (materiał partnera)

"Pod prąd" to cykl rozmów ambasadora marki Opel - Marcina Dorocińskiego z intrygująco dobranymi gośćmi, o ważnych kwestiach dotyczących przyszłości planety i motoryzacji.

W serii podcastów wzięli udział: raper i współzałożyciel legendarnej grupy Molesta Piotr "Vienio" Więcławski, prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych Marcin Korolec, profesor nauk biologicznych Piotr Skubała oraz eko-aktywistka Paulina Górska.

Czteroodcinkowy cykl rozmów służy promocji zelektryfikowanych modeli Opla - elektrycznej Corsy-e oraz hybrydowego Grandlanda X Hybrid4, ale przede wszystkim zachęca do życia bardziej ekologicznie świadomego i korzystania z nowoczesnych, zielonych technologii.

Marka Opel odważnie kroczy w kierunku elektromobilności. Już do końca przyszłego roku, pokaże aż dziewięć zelektryfikowanych modeli, a cala gama otrzyma swoje elektryczne wersje do końca 2024 roku.

"Jazda samochodami elektrycznymi to niesamowita przyjemność połączona z troską o środowisko. Dzięki marce Opel, która oferuje nowoczesne technologie dostępne dla szerokiej grupy odbiorców, teraz praktycznie każdy ma szansę na wprowadzenie do swojego życia zmian, które pozytywnie wpłyną na otaczający nas świat. Elektromobilność jest z pewnością jedną z nich" - mówi Marcin Dorociński.

Zobacz spot kampanii "Żyj pod prąd": 

 

Podczas czterech inspirujących spotkań, Marcin Dorociński wraz ze swoimi gośćmi zastanawia się, co należy zrobić, żeby uratować świat i jak się do tego zabrać. Wspólnie porozmawiają m.in. o dobrych i złych nawykach, o konsumpcjonizmie, o tym, jaki wpływ na środowisko ma nasza dieta oraz o przyszłości motoryzacji, bez której trudno wyobrazić sobie nasze codzienne życie. Ciekawe? Przekonajcie się sami!

 
 
 
 

Podcastów można posłuchać na zyjpodprad.pl i na platformach: Spotify, Soundcloud oraz Youtube.

DOSTĘP PREMIUM