"Zdrowy budynek" nową wizją luksusu [sponsorowane]

Nowoczesne, luksusowe apartamentowce oferują mieszkańcom komfort życia, zapewniając czyste powietrze, uzdatnianą wodę, przestrzenie sportowe skłaniające do zdrowego, aktywnego stylu życia. Kompleksowość rozwiązań pozwala im zyskać miano "zdrowych budynków".

Wentylacja, klimatyzacja, komfort termiczny, filtry przeciwpyłowe, bezpieczeństwo i ochrona, redukcja hałasu z zewnątrz, a także odpowiednie oświetlenie. O taką kombinację najlepszych cech mogą pokusić się tylko najlepsze budynki mieszkalne na świecie. Dziś, przebywając w apartamencie większą część doby, mieszkańcy oczekują maksymalnego komfortu i otoczenia, które sprzyja zdrowemu życiu.

Inwestycja i dom dla rodziny

W minionym roku wyraźnie dało się zaobserwować rosnące zainteresowanie dużymi apartamentami. Średnia powierzchnia apartamentów sprzedanych w ZŁOTEJ 44 wzrosła do 150 mkw. Nabywcy poszukują przestrzeni, która stanie się domem dla rodziny, miejscem dogodnym dla pracy i nauki zdalnej, ale też świetnie przechowa kapitał w czasie inflacji. Apartamenty w ZŁOTEJ 44 charakteryzują się cechą wspólną, jaką są szerokie, panoramiczne okna, dzięki którym pomieszczenia są odpowiednio doświetlone. W apartamentowcu zapewniono system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji HVAC. Sprawne działanie to efekt dwóch jednostek nawiewnych, które dostarczają 100% powietrza z zewnątrz. Centrale zasilające są wyposażone w specjalne filtry przeciwpyłowe, a bardziej zaawansowane rozwiązania znajdziemy jedynie w laboratoriach i salach operacyjnych.

Materiały promocyjneMateriały promocyjne Złota 44

Dopływ powietrza z zewnątrz jest możliwy za sprawą uchylnych paneli okiennych, które automatycznie zamkną się, gdy system wykryje silny wiatr. Za automatykę odpowiada HMS – system zarządzania, który daje możliwość sterowania zautomatyzowanymi roletami okiennymi, oświetleniem, termostatami, umożliwia również regulację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach nawet z poziomu smartfona. Poza filtrami wpływającymi na doskonałą jakość powietrza ZŁOTA 44 dysponuje własną stacją uzdatniającą. Oznacza to, że w każdym apartamencie z kranu płynie woda całkowicie zdatna do picia. Trójszybowa fasada apartamentowca redukuje hałas z zewnątrz, dzięki czemu wewnątrz doświadczamy ciszy i spokoju, która sprzyja relaksowi. 

Wyjątkowe rozwiązania

Części budynku wymagające specjalnych warunków jak dodatkowe nawilżenie powietrza są wyposażone w odpowiednie maszyny – przykładem jest wyjątkowa piwniczka na wino wyposażona w nawilżacz Carel humiDisk utrzymujący stałą, idealną wilgotność w przedziale  sześćdziesiąt pięć do siedemdziesięciu pięciu procent.

W windach zainstalowano nowoczesny system oczyszczający i dezynfekujący Kone Elevator Air Purifier. Zamontowany nad panelem sufitowym moduł składający się z wentylatora, filtrów i lamp UV zasysa oraz filtruje powietrze, a następnie redukuje wirusy, bakterie, zapachy oraz zanieczyszczenia. System pracuje nieprzerwanie, oczyszczając i dezynfekując powietrze w kabinach wind, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

ZŁOTA 44 oferuje swoim mieszkańcom przestrzeń wspólną. Piętro biznesowo-rekreacyjno-sportowe, razem z tarasem z całorocznym jacuzzi zajmuje przestrzeń 1800 mkw. Basen o długości około 25 m, sauna, siłownia, sala kinowa z symulatorem gry w golfa, SPA to tylko część udogodnień, z których mieszkańcy ZŁOTEJ 44 korzystają na co dzień. Dodatkowym komfortem jest dbałość o bezpieczeństwo, nad którym czuwa całodobowa ochrona.

O potrzeby mieszkańców troszczy się profesjonalny concierge.

ZŁOTĄ 44 bezsprzecznie można nazwać mianem „zdrowego budynku”. Ta kompletna przestrzeń redefiniuje wizję luksusu. Dziś to komfort i holistyczne podejście do potrzeb mieszkańców, a także codzienna dbałość o zdrowie w bezpiecznej przestrzeni. 

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie oraz BBI Development SA - spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji na www.zlota44.com

DOSTĘP PREMIUM