Złota 44 oferuje w sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni aż 480 mkw [sponsorowane]

Można śmiało przypuszczać, że apartament 504. zlokalizowany na 50. piętrze Złotej 44, to najbardziej spektakularna przestrzeń mieszkalna na rynku pierwotnym w Polsce. Apartament od niedawna oferowany w sprzedaży, usytuowany w całości na jednej kondygnacji zajmuje aż czterysta osiemdziesiąt metrów kwadratowych.

„Tak duża i otwarta przestrzeń oferuje liczne możliwości. Nabywca może dostosować ją w stu procentach do własnych potrzeb, zmieniając układ pomieszczeń lub aranżując zupełnie nowe pokoje. Apartament zajmuje całą wschodnią ścianę budynku, skąd rozpościera się widok na sąsiadujący Pałac Kultury i Nauki, z okien zobaczymy także północ i południe. Przestrzeń ta pełniła dotychczas funkcję pokazową, a dopiero od niedawna widnieje w ofercie biura sprzedaży Złotej 44 – to wyjątkowa i niepowtarzalna propozycja na polskim rynku pierwotnym". – mówi Clemens Lehr, Head of Amstar Europe.

Złota 44Złota 44 LUKASZ ZANDECKI

Wykończenie apartamentu to dzieło londyńskiej pracowni architektonicznej Woods Bagot, której wyjątkowy modernistyczny styl jest tu wyraźnie wyczuwalny. Słupy i sufity pokryto betonem licowym, który poza właściwościami dekoracyjnymi wpływa na zmniejszenie utraty ciepła. Na podłogach znajduje się drewno orzecha amerykańskiego. W łazienkach znajdziemy biały marmur Calacatta i czarny Aziza. Kuchenny blat wykonano z marmuru Nero Marquina, podobnie jak ścianę ponad nim. Spektakularna mosiężna przesłona ogradza kuchnię od reszty apartamentu. Złocista barwa konstrukcji dyktuje niebanalny charakter wnętrza. Jej ruchome elementy pozwalają na zupełne odizolowanie kuchni lub włączenie jej do przestrzeni dziennej. W apartamencie zaaranżowano przestrzeń klubową, gdzie wygodne kanapy zachęcają do relaksu. Jeden pokój pełni funkcję sali konferencyjnej, a jego dogodny układ pozwala na indywidualną aranżację na przykład w sypialnię. Pokój posiada własną łazienkę. W przestrzeni otwartej znajdziemy także bar z lustrzaną ścianą, za którą znajduje się pokój z widokiem na północ. Zaaranżowano tu dodatkowo przestrzenną garderobę o powierzchni 12,3 mkw, pokój gospodarczy i toaletę. Apartament wyposażono w światowej jakości sprzęt marki Gaggenau. 

Złota 44Złota 44 LUKASZ ZANDECKI

Zdrowa i bezpieczna przestrzeń

Dzięki specjalnemu systemowi HVAC do apartamentu dostarczane jest filtrowane powietrze. Sprawne funkcjonowanie systemu zapewniają dwie jednostki nawiewne z rekuperacją, czyli odzyskiwaniem ciepła, które dostarczają powietrze z zewnątrz. Centrale zasilające system są wyposażone w specjalne filtry przeciwpyłowe, a bardziej zaawansowane rozwiązania znajdziemy jedynie w laboratoriach i salach operacyjnych. Dopływ powietrza z zewnątrz jest możliwy za sprawą uchylnych paneli okiennych, które automatycznie zamkną się, gdy system wykryje silny wiatr. Woda, również filtrowana i uzdatniana, jest całkowicie bezpieczna do picia. Trójszybowa fasada apartamentowca zapobiega utracie ciepła z wnętrza apartamentu i redukuje hałas z zewnątrz, dzięki czemu wewnątrz doświadczamy ciszy i spokoju.

Złota 44Złota 44 LUKASZ ZANDECKI

Do wyłącznej dyspozycji wszystkich mieszkańców Złotej 44 pozostaje przestrzeń wspólna. Piętro biznesowo-rekreacyjno-sportowe, razem z tarasem z całorocznym jacuzzi zajmuje przestrzeń 1800 mkw i oferuje m.in. basen o długości około 25 m, saunę, siłownię, salę kinową z symulatorem gry w golfa. Dodatkowym komfortem jest dbałość o bezpieczeństwo, nad którym czuwa całodobowa ochrona. O potrzeby mieszkańców troszczy się profesjonalny concierge.

Apartament 504. to prawdziwa gratka i dla miłośników luksusowych nieruchomości i perła na polskim rynku mieszkaniowym. Ta luksusowa przestrzeń, która pełniła dotychczas funkcję pokazową, dopiero od niedawna widnieje w ofercie biura sprzedaży Złotej 44 pośród pozostałych, już zaledwie kilkunastu, apartamentów. 

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji na http://www.zlota44.com

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM