Projekt 64 mkw apartamentu - połączenie natury i technologii w towarzystwie najlepszego designu

Z każdym tygodniem maleje liczba apartamentów dostępnych w ofercie biura sprzedaży ZŁOTEJ 44. Do wyboru wciąż jednak pozostają zróżnicowane metraże w tym niespełna 64 mkw apartament 422. Przestrzeń ta może okazać się zarówno dobrym wyborem inwestycyjnym, jak i przytulnym miejscem do życia. Inspirację do aranżacji apartamentu zaproponowała Katarzyna Weremczuk z pracowni Weremczuk Design, współpracująca także z Galerią Heban.

Projekt apartamentu 422. autorstwa Katarzyny Weremczuk łączy w sobie świat przyrody, naturalne materiały oraz kolory ziemi. W sypialni króluje paleta nasyconych barw – subtelna i uniwersalna gra kolorów wprowadza spokój i harmonię. To wymarzone miejsce dla odpoczynku. Dominuje tu łóżko włoskiej marki Conte w odsłonie okładziny ściennej marki Inkiostro Bianco, przypominającej nietuzinkowy slab marmuru. Głęboki, lekko ziemisty kolor żółty pojawiający się w tkaninie łóżka nadaje wnętrzu energii, witalności, ale też podkreśla jego elegancję i nietuzinkowość. Brązowo–brunatna tkanina użyta na pokryciu frontów szafy wprowadza buduarowy nastrój, czego dopełnieniem jest biżuteryjne oświetlenie stworzone przez Patrizia Garganti. Dekoracyjne, duże lustro Caadre by Philippe Starck dla Fiam Italia umiejscowione na tle subtelnych sztukaterii powiększa optycznie przestrzeń.

W projekcie apartamentu 422. nie brakuje polskiego designu. Stalowe wazony od Oskara Zięty przywodzą na myśl alegoryczne połączenie technologii i natury. W apartamencie wyodrębniono salon, z którego rozpościera się widok na zachodnią część Warszawy. Zjawiskowe zachody słońca podziwiać można z bardzo wygodnej kanapy z najnowszej kolekcji Edra. Meble tej marki, a także stół jadalniany i stoliki kawowe Reflex Angelo pięknie prezentują się w towarzystwie sztukaterii, elementów art deco, oraz lustrzanych, przydymionych powierzchni, które dodają przestrzeni lekkości. W salonie dominuje kolor oliwkowy, który pojawia się w odsłonie paneli ściennych nawiązujących do stylu art deco, oraz w miękkich, velvetowych tkaninach, użytych na pokryciach spektakularnych krzeseł marki Edra. Blasku dodają tu lampy włoskiej marki Italamp umiejscowione w przestrzeni wypoczynkowej i nad jadalnianym stołem.

Apartament Złota 44Apartament Złota 44 materiały promocyjne

„W swoim projekcie stonowałam ciepłe barwy ziemi dominujące w salonie chłodną wizualizacją przestrzeni kuchennej. Ścianę naprzeciwko kuchni zdobi mural Wall&Deco o greckim charakterze, z którym koresponduje efektowna, przycierana, dekoracyjna ściana za telewizorem. Wystrój, dzięki Leonarda Art Gallery, ubogacają obrazy artysty Michała „SEPE". Entuzjastów selektywnych brzmień zadowoli światowej klasy system audio marki Bang & Olufsen, który swoim nowoczesnym designem idealnie wpisuje się w klimat wnętrza". – mówi architekt Katarzyna Weremczuk z pracowni Weremczuk Design. 

Apartament Złota 44Apartament Złota 44 Złota 44

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji na http://www.zlota44.com

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM