Dobrze nastrojone święta? Pomyśl o tym już dziś [sponsorowane]

Ulice miast rozbłysnęły już pięknymi ozdobami, na rotacji w radio pojawiło się "All I Want for Christmas Is You", a do telewizji wróciła ciężarówka Coca-Coli. Nadeszły święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi czas obdarowywania najbliższych wszystkim, co najlepsze, i pomagania w spełnianiu pasji.

To już ten rytmiczny czas

Jest grudniowy wieczór. Jesteśmy w salonie, w którym zgromadziła się cała rodzina. Dziadkowie trzymają się za ręce, a tata kuca przy kominku. Obok stoi mama z dzieckiem na rękach. Bliźnięta biegają wokół choinki, a wujek w czapce Świętego Mikołaja i koszuli w kratę wręcza rumianej dziewczynce wielki, kanciasty pakunek. Szczęśliwa dziewczynka ostrożnie rozpakowuje prezent - na jej buzi maluje się wielki uśmiech. Za oknem pada śnieg, a zgromadzeni jeszcze nie wiedzą, że to decydujący moment w życiu obdarowywanej dziewczynki… 

Miesiące nieśmiałej praktyki zastępują semestry pilnej nauki, po których przychodzą lata improwizacji i prób z komponowaniem. Szkolne wieczory talentów zastępują nastoletnie próby w pobliskim domu kultury i pierwsze podejścia do śpiewu. Po nich przychodzi czas dylematów: czy popełnić ambitny zwrot w kierunku współczesnej muzyki elektronicznej, czy kontynuować klasyczną ścieżkę rozwoju i zostać muzykiem sesyjnym. Te wszystkie możliwości, przygody, niesamowite doświadczenia, okazje do budowy wiary w siebie i do pracy z innymi to scenariusze, które otwiera ten jeden, mały prezent - instrument. Ale darowanie instrumentów to zawsze coś więcej - to również uchylanie drzwi i mówienie "dasz radę", to wręczanie komuś narzędzi do wyrażania siebie.

RiffRiff materiały prasowe

Okres przedświąteczny to doskonały moment, by podarować innym nowe pasje bądź pomóc w rozwoju tych już odnalezionych. To także idealny czas na zmobilizowanie bliskich w realizacji postanowień noworocznych - zwłaszcza tych, które zahaczają o podjęcie się nauki gry na instrumencie lub wypełnienie życia muzyką.

Dograj prezenty z Riffem

Tutaj wkraczamy my - pasjonaci muzyki - pracownicy sieci Riff. Jesteśmy obecni w 14 miastach, a we wszystkich z nich pracują z nami ludzie o niesamowitym entuzjazmie i wiedzy o instrumentach, którzy zawsze z chęcią pomogą Wam dobrać prezenty dla bliskich oraz zdradzą Wam przepis na święta w dobrym rytmie. Załoga Riffa to prawdziwi muzyczni zawodowcy - jak nikt inny wiedzą, że muzyka towarzyszy nam wszystkim, i że w każdym z nas drzemie uśpiony zalążek artysty. Wystarczy go tylko obudzić, a do tego potrzebny jest odpowiednio dobrany instrument.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną, świąteczną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedzając nasze sklepy, znajdziecie produkty z charakterystycznymi oznaczeniami, które tylko czekają aż ktoś rozpocznie razem z nimi swoją muzyczną przygodę. W naszej ofercie znalazła się cała gama instrumentów strunowych, takich jak gitary elektryczne , gitary akustyczne czy ukulele , a do tego instrumenty klawiszowe, efekty, a nawet sprzęt audio do nagrywania - idealny dla twórców podcastów!

RiffRiff materiały promocyjne

Oczywiście to nie wszystko - całość świątecznej oferty możecie sprawdzić w sklepach stacjonarnych oraz na www.riff.net.pl. Jest tutaj coś dla początkujących gitarzystów, ale też dla muzyków, którzy chcą odświeżyć swój asortyment, dodać do arsenału coś, czego jeszcze nie mają, a nawet dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy od dłuższego czasu noszą się z zamiarem nagrania własnego podcastu, ale wciąż nie mają sprzętu.

RiffRiff materiały prasowe

Po prostu pozwól bliskim wygrać te święta!

DOSTĘP PREMIUM