Jesteśmy mistrzami w ułatwianiu ci pracy. Poznaj biura all inclusive CitySpace! [sponsorowane]

Rano dostarczamy aromatyczną kawę i bułeczki, w południe zapewniamy chwilę relaksu w strefie chill out, a na koniec dnia sprzątamy i przygotowujemy wszystko na kolejny dzień pełen biznesowych wyzwań. Tak wyglądają nasze biura all inclusive CitySpace, które możesz wynająć od ręki. Dajemy Ci wszystko, czego potrzebujesz - biuro z komfortowym wyposażeniem i kompleksową obsługę. Wszystko promocyjnej cenie!

Dynamiczna sytuacja w twojej firmie sprawia, że chcesz efektywniej wykorzystywać przestrzeń biura i dostosować ją codziennie do zmieniającej się liczby pracowników? Sprawdź elastyczne biura CitySpace, w których my zadbamy o dopasowanie przestrzeni do Twoich potrzeb i zapewnimy Ci kompleksowy serwis – dostarczymy kawę, odbierzemy pocztę, przygotujemy papier do drukarki i zapewnimy szybki internet. W naszej najnowszej lokalizacji we Wrocławiu -West 4 Business Hub, udostępniamy elastyczne przestrzenie pracy dla prawie 400 osób – na atrakcyjnych warunkach i z pełną biurową obsługą. CitySpace to także największy wybór usług biurowych all-inclusive we Wrocławiu – łącznie posiadamy 3 biura, 6,5 tys. mkw. i 1000 stanowisk pracy!

Cena ma znaczenie

Wygodny, komfortowo wyposażony prywatny gabinet z meblami, szybkim łączem internetowym i dostępem do kuchni oraz nielimitowanej kawy za jedyne 750 zł netto miesięcznie? To możliwe! W naszym nowym centrum biznesowym CitySpace w West 4 Business Hub we Wrocławiu oferujemy 41 prywatnych gabinetów, w których możecie pracować w komfortowych warunkach. – Nasze gabinety przygotowane są dla osób, które prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze i potrzebują wyposażonego biura w dobrze skomunikowanej lokalizacji, w którym mogliby spotykać się ze swoimi klientami. Miejsca są dostępne od ręki. Oferujemy atrakcyjną cenę i pełną obsługę biura, a wszystkie rachunki przygotowujemy na jednej fakturze. Naszą zasadą jest szybkie i funkcjonalne działanie z uwzględnieniem potrzeb i wygody naszych klientów – mówi Magdalena Śnieżek z CitySpace.

Biura CitySpaceBiura CitySpace materiały promocyjne

Lokalizacja w biznesowym sercu Wrocławia

Wiemy, jak ważne są biznesowe kontakty oraz prestiżowa lokalizacja biura. Najnowsze biura CitySpace w West 4 Business Hub mieszczą się w biznesowym sercu zachodniej części Wrocławia. To właśnie tam działa większość polskich i międzynarodowych firm i to właśnie tam możesz mieć swoje prywatne biuro. Twój tryb pracy wymaga od Ciebie, by działać również w centrum miasta? Nie ma problemu – dzięki zróżnicowanej ofercie CitySpace i trzem (a już wkrótce czterem) lokalizacjom w najważniejszych punktach miasta, możesz wynajmować biura również w Nobilis Business House tuż przy Rondzie Reagana czy w Aquarius Business House przy jednym z największych węzłów przesiadkowych we Wrocławiu, przy skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Borowskiej. O każdej porze dnia, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Umowa zależy od Ciebie

Dla nas biuro all inclusive oznacza, że my dostosowujemy biuro do Twoich potrzeb, a nie Ty dostosowujesz się do biura. – Stawiamy na wygodę i elastyczność. Wiemy, że w dzisiejszych czasach brak sztywnych ram czasowych dla najmu powierzchni to zaleta, dlatego oprócz elastycznych przestrzeni oferujemy również elastyczne umowy – na miesiąc lub na czas nieokreślony – podkreśla Magdalena Śnieżek. W CitySpace wynajmujemy również stanowiska pracy bez umowy – na jeden dzień. 

Biura CitySpaceBiura CitySpace materiały promocyjne

Liczy się wygoda

Jesteśmy mistrzami w ułatwianiu Ci pracy. Nie tylko oddajemy wygodną, komfortową i dobrze wyposażoną przestrzeń do pracy, ale także dbamy o to, by Twoje biuro działało jak w zegarku. Nasze przestrzenie biurowe, gabinety, sale konferencyjne, budki telefoniczne i strefy chill outu zaprojektowane są z myślą o Twojej wygodzie. Dodatkowo w West 4 Business Hub oferujemy opcję prywatnego wejścia, osobnej kuchni i windy tylko dla Twoich pracowników. Możesz elastycznie dysponować miejscami, bo dostaniesz więcej kart dostępu niż zajmowanych stanowisk pracy. Biurem zajmie się profesjonalna obsługa naszej recepcji. Chcesz zarejestrować swoją działalność pod naszym adresem – nie ma problemu! Zajmiemy się również obsługą Twojej korespondencji. Działamy, by Tobie pracowało się lepiej.

CitySpace - przyjdź, sprawdź i …zostań z nami na dłużej.

DOSTĘP PREMIUM