Komfort życia mieszkańców, korzyści dla lokalnej społeczności. Echo Investment coraz bliżej zakończenia inwestycji na Ursynowie [MATERIAŁ PROMOCYJNY]

Budowa zrównoważonego osiedla Apartamenty Rytm na Kabatach wystartowała w marcu 2022 roku. Od tego czasu niemal 200-osobowy zespół przygotowuje inwestycję, która idealnie wpisuje się w kameralny charakter południowej dzielnicy Warszawy. Projekt zaoferuje 288 gotowych już w tym roku mieszkań, a ponadto ogród linearny, strefy sąsiedzkie w postaci m.in. wspólnego tarasu na dachu oraz liczne innowacyjne udogodnienia w lokalach, budynku i jego otoczeniu.

W miejscu po hali dawnego hipermarketu sieci Tesco i betonowym parkingu przy ulicy Wąwozowej największy polski deweloper realizuje projekt otoczony zielenią i przestrzeniami do spędzania czasu wolnego. Celem Echo Investment jest przygotowanie przedsięwzięcia wpisującego się w ideę destinations, a więc wielofunkcyjnego, nawiązującego do sąsiedztwa Lasu Kabackiego i idealnego do życia projektu nie tylko dla lokatorów apartamentów. Misją dewelopera z 27-letnim doświadczeniem jest przygotowywanie miejsc do dobrego życia, odpoczynku, a także do działania, w których można mieszkać, pracować, spotykać się.

- Jako twórcy całych miejskich kwartałów, jesteśmy świadomi wpływu, jaki mamy na środowisko i lokalną społeczność. Na Kabatach przeobrażamy betonowy plac po dawnym kompleksie handlowym w przyjazną i otwartą przestrzeń. Od początku naszym zamiarem było, aby teren osiedla pozostał ogólnodostępny. Dzięki uniesieniu budynku na filarach, okoliczni mieszkańcy nadal będą mogli korzystać ze skrótu do metra, szkoły czy Lasu Kabackiego. Dodatkowo w przestrzeni wspólnej zadbamy o wiele udogodnień, które umilą spędzanie czasu na świeżym powietrzu – komentuje Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Echo Investment - Apartamenty Rytm na KabatachEcho Investment - Apartamenty Rytm na Kabatach materiał promocyjny partnera

Deweloper zapewni w budynku lokale o ponadstandardowej wysokości, ze zróżnicowanymi oraz funkcjonalnymi metrażami. Mieszkańcy każdego apartamentu będą mieli do dyspozycji własny taras lub balkon, a w części z nich przewidziano po dwa balkony lub tarasy, wychodzące na różne strony świata. Odpowiednie doświetlenie mieszkań zapewnią panoramiczne okna, a bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii system inteligentnego mieszkania Echo Smart. Zawiera on m.in.: centralę, która bezprzewodowo łączy ze sobą wszystkie urządzenia dzięki czemu lokalem można sterować głosowo lub z poziomu aplikacji w telefonie. W ten sposób łatwo i wygodnie np. włączać i wyłączać światło, regulować temperaturę czy zasłaniać żaluzje. Podobne udogodnienia zostaną zastosowane także na zewnątrz. Furtki, drzwi czy bramy deweloper wyposaży w system automatycznego zwalniania zamków. Aby je odblokować lub przywołać windę, wystarczy podejść w pobliże czujnika ze smartfonem z wgraną aplikacją. Oznacza to koniec nerwowego poszukiwania kluczy w damskiej torebce czy odkładania toreb z zakupami chcąc przywołać windę.

W ramach pakietu udogodnień Echo Life Services w ogólnodostępnych częściach inwestycji zostaną  zamontowane rozwiązania dla aktywnych, w tym podwieszane ławki czy drabinki do ćwiczeń. Na terenie zewnętrznym wydzielone zostanie także miejsce do organizacji kina plenerowego. Dodatkowo w przestrzeni wspólnej staną: Paczkomat InPost, lodówkomat, a także liczne komfortowe meble miejskie. Echo Investment, inspirując się bliskim sąsiedztwem Lasu Kabackiego, zasadzi zróżnicowaną zieleń i roślinność, której wzrost będzie regulowany lampami UV, a o ich odpowiednie nawodnienie zadba ekologiczny system wykorzystujący deszczówkę. Na terenie Apartamentów Rytm na Kabatach znajdzie się także rowerownia, ładowarka do pojazdów elektrycznych, a dla zmotoryzowanych podziemny garaż z licznymi stanowiskami do parkowania samochodów.

Apartamenty Rytm na Kabatach powstają w najkorzystniejszej lokalizacji w tej części Warszawy – u zbiegu Alei Komisji Edukacji Narodowej i ulicy Wąwozowej. Zaledwie 100 metrów od stacji Metro Kabaty, tuż obok Lasu Kabackiego i z licznymi szkołami, przedszkolami, sklepami, usługami oraz zróżnicowaną ofertą gastronomiczną dostępną na wyciągnięcie ręki. Dojazd metrem do centrum Warszawy zajmuje stąd zaledwie około dwadzieścia minut, a powszechna opinia o Ursynowie jako bardzo bezpiecznej dzielnicy buduje komfort psychiczny u przyszłych lokatorów przedsięwzięcia Echo Investment. Na projekcie skorzystają jednak wszyscy ponieważ oddanie do użytku apartamentowca nie tylko zapewni ogólnodostępną zieleń, ale także, dzięki niestandardowej elewacji budynku, przyczyni się do podniesienia estetyki przestrzeni po dawnym hipermarkecie. Echo Investment regularnie stara się zwiększać atrakcyjność tej części stolicy poprzez inwestowanie nie tylko w projekty mieszkaniowe. Zanim rozpoczęła się budowa przy Lesie Kabackim deweloper przekazał znaczne środki finansowe na powstanie hali szermierczej obok Szkoły Podstawowej nr 340 przy ulicy Lokajskiego 3.

- Osiedle Kabaty i cała dzielnica Ursynów to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Naszym zdaniem okoliczni mieszkańcy po prostu zasługują na ogólnodostępne przestrzenie o wielofunkcyjnym charakterze takie jak np. hala sportowa, a powstająca inwestycja mieszkaniowa uzupełni lokalną ofertę i połączy ze sobą miasto oraz naturę. Apartamentowiec stawiany wzdłuż osi wyznaczonej przez otwarty ogród linearny inspirowany Lasem Kabackim idealnie wkomponuje się w otoczenie, a cały projekt stanie się spoiwem pomiędzy najlepszymi współczesnymi trendami w architekturze miejskiej, a kameralną atmosferą okolicy – dodaje Dawid Wrona.

Echo Investment - Apartamenty Rytm na KabatachEcho Investment - Apartamenty Rytm na Kabatach materiał promocyjny partnera

Budowa Apartamentów Rytm na Kabatach zakończy się już w tym roku. Wszystkie prace konstrukcyjne zostały zakończone, a obecnie ekipy budowlane kontynuują roboty tynkarskie oraz prace elewacyjne. Ponadto niedawno rozpoczęto kładzenie posadzek. Aktualne prace skupiają się także na dachu, na którym działania izolacyjne zaawansowane są na poziomie  ponad 70 proc.

TOK FM PREMIUM