HR Business Conference: przepis na efektywny zespół przyszłości [MATERIAŁ PROMOCYJNY]

Czym charakteryzuje się pokolenie, które właśnie wkracza na rynek pracy? Jak skutecznie wdrażać nowe osoby w strukturę firmy? Jakie kompetencje powinien mieć współczesny pracownik? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już 14 września.
Zobacz wideo

Zmiana pokoleniowa, praca zdalna, rozwój technologii i sztucznej inteligencji, a także stres oraz wypalenie zawodowe pracowników to tylko niektóre z czynników oddziałujących na przedsiębiorstwa. Coraz częściej działy HR, zwane również personalnymi, stawiane są na równi z tymi sprzedaży czy marketingu. I nic w tym dziwnego, bo mają ogromny wpływ na funkcjonowanie firm, stając się łącznikiem pomiędzy biznesem a pracownikami. W trakcie HR Business Conference poznamy przepis na to jak, w dzisiejszych czasach, stworzyć i utrzymać efektywny zespół. Wydarzenie ma formułę online, a udział w nim jest bezpłatny, wystarczy jedynie zapisać się poprzez formularz na stronie: https://hrbusinessconference.pl/.

Gospodarzem konferencji organizowanej przez Uczelnie WSB Merito i Uniwersytet Dolnośląski DSW Wrocław będzie Tomasz Gordon, certyfikowany trener biznesu, który od ponad 20 lat wspiera menadżerów, HR i działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Autor bestselleru "Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej" wygłosi wykład pt. „Zarządzanie pokoleniem delikatnych płatków śniegu". Uczestnicy dowiedzą się m.in. czego oczekiwać od pokolenia wkraczającego na rynek pracy i dlaczego pokolenie Z ma najniższy poziom inteligencji emocjonalnej w historii badania tego parametru. Do nowych na rynku pracy i tego jak ich "rozgryźć" na podstawie badań i wyników pilotażowego programu integracji i przeciwdziałania wypalaniu nawiąże Beata Rajba, psycholożka, terapeutka EMDR oraz wykładowca psychologii ze szczególnym uwzględnieniem wpływu społecznego.

"Onboardingu nowych pracowników – co zrobić by nie był początkiem końca" to tytuł wystąpienia Mai Gojtowskiej. Doradczyni specjalizująca się w działaniach wizerunkowych z obszaru HR i employer brandingu, a także autorka książki "Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?" opowie o najciekawszych i najbardziej wartościowych praktykach w obszarze onboardingu. Z kolei zagadnienia takie jak "FOMO" czy "JOMO", w trakcie swojego wykładu poruszy prof. nadzw. dr hab. Magdalena Kraczla. Psycholog biznesu prowadząca szkolenia dla firm z zakresu HR, zarządzania stresem i budowania odporności psychicznej zdradzi również, dlaczego ludzki mózg nie radzi sobie w zderzeniu z nowymi technologiami i jaki jest wpływ ekranów na naszą kondycję psychiczną? W tematykę odpoczynku i zdrowego oswajania stresu — uczestników konferencji wprowadzi dr Sylwia Olszewska, psycholog, wykładowca i ekspert od zarządzania zasobami ludzkimi.

Ostatnim elementem, który zostanie poruszony podczas pierwszej edycji HR Business Conference będzie rozwój indywidualnej kariery. Joanna Szafarczyk, coach i doświadczona HR Business Partner z doświadczeniem zdobywanym w międzynarodowych korporacjach opowie o zawodach, które w niedalekiej przyszłości będą najbardziej rozchwytywane. Grono wybitnych mówców, cenionych psychologów i certyfikowanych trenerów biznesu dopełni gwiazda wydarzenia — Karol Okrasa. Jeden z najbardziej utalentowanych polskich szefów kuchni udowodni, że za każdą postacią medialną stoi sztab ludzi i na własnym przykładzie opowie o tym jak efektywnie rozwijać taki zespół.

Bezpłatne wydarzenie online "HR Business Conference: przepis na efektywny zespół przyszłości" jest adresowane do dyrektorów personalnych, HR Managerów, pracowników działów szkoleń, kadr i płac, a także ekspertów, osób chcących powiększać wiedzę z zakresu HR i wszystkich, których interesuje ta tematyka.

HR Business Conference: przepis na efektywny zespół przyszłości, 14 września 2023r., bezpłatne wydarzenie online, zapisy: https://hrbusinessconference.pl/.

TOK FM PREMIUM