Serialowe premiery Netflix i HBO MAX, w tym polski horror z Andrzejem Chyrą

W najbliższych dniach Netflix przygotował dla swoich subskrynentów kilka interesujących serialowych premier. W tym polski horror z Andrzejem Chyrą. Na HBO MAX pojawią się w tym tygodniu dwa nowe tytuły.

Premiery Netfliksa

16 marca - "Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki" to dokumentalny mini serial przedstawiający historię słynnej restauratorki i celebrytki, niegdyś okrzykniętej królową wegańskiej kuchni, która staje się uciekinierką, gdy znika z mężczyzną, który wyłudził od niej fortunę.

17 marca - "W naszej ziemi". Belgijska produkcja opowiada o przedsiębiorcy, który postanawia wcielić w życie ryzykowny biznes plan - chce sprowadzać ziemię z Maroka, by dać przedstawicielom lokalnej społeczności możliwość chowania zmarłych na terenie Belgii, ale w ojczystej ziemi.

18 marca - "Krakowskie potwory". Wyreżyserowany przez Kasię Adamik i Olgę Chajdas serial opowiada o grupie studentów elitarnego klubu, który pod przykrywką badań naukowych zajmuje się zjawiskami paranormalnymi. W obsadzie "Krakowskich potworów" zobaczymy między innymi Andrzeja Chyrę i Małgorzatę Belę.

18 marca to także data premiery 4 już sezonu serialu "Top Boy", którego bohaterami są Dushane i Sully - dilerzy narkotykowi, którzy chcą rządzić całym narkobiznesem we wschodnim Londynie.

18 marca - "Światło nocy" - japońska produkcja opowiadająca o pracownicach japońskiego klubu nocnego.

18 marca - "Wiecznie zagubiony i spragniony miłości" to indyjski serial komediowy o dwudziestoparolatku poszukującym dziewczyny.

19 marca - "Dwadzieścia pięć i dwadzieścia jeden" - koreańska produkcja o dojrzewaniu i pierwszej miłości. Uprawiająca szermierkę ambitna nastolatka spotyka młodego, pracowitego mężczyznę, który chce odbudować swoje życie.

 20 marca - "Prognozy pogody i miłości" -  koreańska serialowa komedia romantyczna, której bohaterami są pracownicy państwowego instytutu meteorologicznego.

Premiery HBO MAX

17 marca - "Minx" - Osadzona w kolorowych latach 70. i słonecznym Los Angeles historia młodej, ambitnej feministki, która łączy siły z tanim wydawcą, aby stworzyć pierwszy magazyn erotyczny dla kobiet.

18 marca - "Pożądanie" - szwedzki serial komediowy w reżyserii Fransa Wiklunda.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM