Netflix nowości - kwiecień 2022. Wśród polecanych polski serial "Zachowaj spokój" i "Gierek".

Netflix na kwiecień 2022 roku przygotował dla swoich subskrybentów kilka nowości, w tym wyczekiwany polski serial "Zachowaj spokój". Zobacz zwiastun tej produkcji i sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w tym miesiącu na Netfliksie.

"Zachowaj spokój" - Netflix ujawnia zwiastun nowego polskiego serialu

Najbardziej wyczekiwaną kwietniową premierą Netfliksa w Polsce jest nowa rodzima produkcja. Jest to serial "Zachowaj spokój" nakręcony na kanwie książki Harlana Cobena o tym samym tytule. W obsadzie zobaczymy między innymi Magdalenę Boczarską i Leszka Lichotę. Reżyserią zajęli się Michał Gazda i Bartosz Konopka.

"Zachowaj spokój" to druga polska ekranizacja powieści Cobena. Wcześniej Netflix zrealizował serial "W głębi lasu", który spotkał się z dobrym odbiorem krytyków i dużą popularności wśród widzów. 

Premiera "Zachowaj spokój" zaplanowana jest na 22 kwietnia. Oto zwiastun:

 

W kwietniu na Netfliksie pojawią się także polskie hity z dużego ekranu. Pierwszy z nich to "Furioza" z brawurową rolą Mateusza Damięckiego i świetną kreacją Weroniki Książkiewicz. Film opowiada o środowisku kibicowskim z Pomorza. "Furioza" jest dostępna w Netfliksie od 1 kwietnia.

Drugim polskim filmem debiutującym na Netfliksie jest "Gierek". W rolę I sekretarza KC PZPR wcielił się Misiek Koterski, a na ekranie partneruje  mu Małgorzata Kożuchowska. Filmową opowieść o Edwardzie Gierku będzie można oglądać od 21 kwietnia.

Netflix kwiecień 2022 - serialowe kontynuacje

W kwietniu 2022 na Netflixie nie zabraknie też wyczekiwanych premier popularnych seriali - na platformie pojawi się między innymi 5. sezon hiszpańskiej "Szkoły dla elity", druga część "Russian Doll", 6. sezon "Zadzwoń do Saula" oraz finałowe sezony seriali "Ozark" i "Grace i Frankie" 

Komedie Netflix - które z kwietniowych premier rozbawią nas do łez? 

Fani komedii również znajdą coś dla siebie. Spośród kwietniowych premier na uwagę zasługują trzy tytuły:

"Sekstelefon" - holenderski serial o powstaniu pierwszego w Europie seks telefonu. 

"W celi" - o więźniarkach, które przygotowują się do występu w musicalu

"Bańka" - komedia opowiadająca o grupe aktorów, którzy – ze względu na pandemię – zostają przymusowo zakwaterowani w jednym z hoteli. Tam, w czasie lockdownu, próbują stworzyć własny film opowiadający o dinozaurach.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM