"The Idol" - Lily-Rose Depp w nowym serialu HBO. To produkcja tylko dla dorosłych

"The Idol" to nowy serial Sama Levinsona, twórcy głośnej "Euforii". Czy reklamowany jako skandaliczny i kontrowersyjny serial z Lily Rose-Depp i The Weekend w rolach głównych ma szansę stać się hitem? O tym przekonamy się po premierze.

"The Idol" - HBO promuje nowy serial Sama Levinsona prowokacyjnym zwiastunem

Sex, drugs and pop - to kwintesencja tego, co można zobaczyć w zwiastunie serialu "The Idol". Produkcja HBO opowiada o młodziutkiej piosenkarce, która nawiązuje romans z właścicielem modnego klubu z Los Angeles, który jest liderem tajemniczej sekty. W zapowiedzi nie brakuje mocnych scen, do których Sam Levinson przyzwyczaił widzów w "Euforii". Tym razem jednak historia skierowana jest do starszego widza. 

- Kiedy wszechstronnie uzdolniony Abel "The Weekend" Tesfaye, Reza Fahim i Sam Levinson przyszli do nas z "The Idol" było jasne, że ich wywrotowe i odkrywcze spojrzenie na kult przemysłu muzycznego jest różny od wszystkiego, co HBO do tej pory zrobiło. Wkrótce potem, genialny duet Joe Epstein i Amy Seimetz połączył siły z resztą zespołu i ten sen stał się rzeczywistością - powiedziała Francesca Orsi z HBO

Magazyn "Variety" sugeruje, że choć historia pokazana w "The Idol" nie jest oparta na faktach, to twórcy oparli scenariusz o zjawiska, które nagminnie występują w przemyśle rozrywkowym. 

 

"The Idol" - nad serialem pracował prawdziwy dream team

"The Idol" to projekt stworzony przez Sama Levinsona, który odpowiada za hitowy serial "Euforia" oraz wokalistę i producenta muzycznego Abela Tesfaye znanego jako The Weeknd.

W serialu główne role zagrali córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis Lily Rose-Depp oraz sam The Weekend. W produkcji pojawiają się także gwiazdy muzyki młodego pokolenia takie, jak członkini koreańskiego zespołu Blackpink Jennie Kim, czy piosenkarz Troye Sivan. W serialu występują także Steve Zissis, Melanie Liburd, Tunde Adebimpe, Elizabeth Berkley Lauren, Anna Heche, Rachel Sennott i Hari Nef.

"The Idol" - kiedy premiera nowego serialu HBO?

Choć zainteresowanie widzów serialem "The Idol" jest bardzo duże, HBO na razie nie podaje dokładnej daty jego premiery. Wiadomo jedynie, że produkcja na pewno trafi na platformę jeszcze w tym roku. 

TOK FM PREMIUM