Serialowy TOP 10 Netfliksa. Te produkcje najchętniej oglądali polscy widzowie w minionym tygodniu

Duża konkurencja na rynku platform streamingowych sprawia, że nawet w wakacyjnym czasie widzowie mogą liczyć na sporą dawkę nowości. Netflix dorzuca do swojej biblioteki kolejne tytuły w każdym tygodniu, jednak nie wszystkie przyciągają uwagę subskrybentów. Oto lista najpopularniejszych serialu minionego tygodnia. Pierwsze miejsce nie zaskakuje, ale już dwa kolejne są sporą niespodzianką.

Oto najpopularniejsze seriale  Netflixa w Polsce

Serialem po który widzowie w Polsce sięgali w ostatnich dniach najchętniej jest "Sandman". Nic w tym dziwnego, bowiem produkcja była bardzo wyczekiwana, mocno promowana, a w dodatku zebrała pozytywne recenzje. "Sandman" został nakręcony na podstawie serii komiksów opowiadających o Morfeuszu, który uwalnia się i wyrusza w podróż między światami, aby odnaleźć skradzione mu artefakty i odzyskać dawną moc.

Na drugim miejscu polskiego Netfliksa uplasował się serial "The Good Doctor". Jest to wynik dość zaskakujący, bowiem to już 4 sezon tej produkcji. Najwyraźniej jednak widzowie pokochali cierpiącego na autyzm i zespół Sawanta doktora Shauna Murphy'ego. Co ciekawe 4. sezon tej produkcji swoją światową premierę miał na kanale ABC w 2021 roku. Polscy fani musieli poczekać na nowe odcinki niedo dłużej, bowiem na platformę Netflix trafił dopiero 2 sierpnia 2022 roku. 

Podium zamyka zaś serialowa nowość. "Echa" - to produkcja, która zadebiutowała na platformie 19 sierpnia i szybko zaczęła piąć się po liście TOP 10. Thriller opowiadający o siostrach bliźniaczkach, które lubią zamieniać się miejscami. Wszystko komplikuje się, kiedy jednak z nich znika  w niewyjaśnionych okolicznościach. 

TOP 10 Netflixa - co jeszcze chętnie oglądają Polacy?

Poza wymienionym wyżej podium, na liście najchętniej oglądanych seriali w Polsce minionego tygodnia znalazły się produkcje dostępne na platformie już do dłuższego takie, takie jak "Turbulencje", "Jeszcze nigdy …" czy "Stranger Things". W rankingu znalazły się także nowości takie, jak "Alma", czy "Ogień i żar".

Oto lista TOP 10 seriali Netflixa w Polsce w minionym tygodniu:

  1. "Sandman"
  2. "The Good Doctor"
  3. "Echa"
  4. "Turbulencje"
  5. "Jeszcze nigdy..."
  6. "Ogień i żar'
  7. "Alma"
  8. "Stranger Things"
  9. "Magicy makijażu"
  10. "Alba" 

Netflix - jakie seriale pojawią się na platformie jeszcze w tym miesiącu? 

Choć do końca sierpnia pozostał zaledwie tydzień, na subskrybentów Netfliksa czeka przed zakończeniem miesiąca kilka nowości. Jedną z nich jest nowy prawniczy serial "Droga do awansu".  Jego bohaterką jest Ingrid Yun, ambitna Amerykanka koreańskiego pochodzenia. Młoda adwokatka musi zmierzyć się ze stereotypami, by uzyskać upragniony awans. Na platformie od 26 sierpnia. 

Wyczekiwaną nowością jest także kolejny polski serial "Gry rodzinne"

W dniu ślubu studentki medycyny Kaśki z zamożnym chirurgiem plastycznym Janem, rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej. Na platformie od 31 sierpnia. 

DOSTĘP PREMIUM