"Idol" - nowy zwiastun kontrowersyjnego serialu HBO. Lily Rose-Depp w odważnych scenach

"Idol" (ang. "The Idol") zapowiadany jako najbardziej kontrowersyjny serial roku i następca głośnej "Euforii" to historia opowiadająca o tym, jak tworzy się kariery w Hollywood. HBO właśnie zaprezentowało kolejny zwiastun tej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się bardzo gorąca premiera.

"Idol" - zwiastun prosto z rynsztoka Hollywood

Nową zapowiedź szykowanego serialu HBO poprzedza hasło "prosto z rynsztoka Hollywood". Klip skupia się na postaci granej przez Lily Rose-Depp. Córka aktorskiej pary, Johny'ego Deppa i Vanessy Paradis wciela się w postać początkującej gwiazdy. W klipie poznajemy także innych członków obsady: 

 

"Idol" - o czym opowiada "najbardziej niemoralna historia miłosna w Hollywood"

Na razie HBO nie zdradza zbyt wiele na temat nowej produkcji. Z ogólnego zarysu fabuły wiadomo jedynie, że będzie to historia początkującej piosenkarki, która wdaje się w romans z właścicielem modnego klubu. Mężczyzna okazuje się także liderem dziwnej sekty, działającej w amerykańskim show biznesie. 

W serialu nie zabraknie odważnych scen, z jakich znany jest Sam Levinson. 

Lily Rose-Depp - córka Johnny'ego Deppa w odważnej roli 

W główną kobiecą rolę w serialu "Idol" wciela się Lily Rose-Depp. 24-latka ma na swoim koncie kilka ról filmowych oraz jedną płytę. Udział w tak dużej i głośnej produkcji HBO jest dla niej szansą na dalszy rozwój kariery.

Na ekranie będzie partnerował jej znany wokalista i producent muzyczny Abel Makkonen Tesfaye znany jako The Weekend. Artysta jest także współproducentem i współscenarzystą tej produkcji.

Twórcy serialu "The Idol", to Reza Fahim oraz Levinson, który odpowiada za sukces głośnej "Euforii". 

Autorem scenariusza jest Joseph Epstein

W obsadzie znaleźli się także: Troye Sivan, Mike Dean, Dan Levy, Hank Azaria, Suzanna Son, Moses Sumney, Eli Roth, Jane Adams czy Jennie Ruby Jane z zespołu Blackpink.

HBO na razie nie ogłosiło daty premiery serialu, ale zapowiada, że "Idol" trafi na ekrany jeszcze w tym roku.

TOK FM PREMIUM