"Gry rodzinne" - zbliża się premiera nowego polskiego serialu Netfliksa. Czy będzie kolejnym hitem?

Polskie produkcje na Netfliksie radzą sobie świetnie, nic więc dziwnego, że platforma chętnie inwestuje w kolejne tytuły. Już za kilka dni swoją premierę będzie miał serial "Gry rodzinne". Czy stanie się hitem oglądalności w Polsce i czy przypadnie do gustu publiczności w innych krajach? Przekonamy się niebawem

"Gry rodzinne" na Netflix  - weselna katastrofa znad Wisły

Na razie Netflix niewiele zdradza na temat fabuły swojej nowej produkcji. Opis, jaki udostępniono mediom, jest krótki i lakoniczny: 

""W dniu ślubu studentki medycyny Kaśki z zamożnym chirurgiem plastycznym Janem, rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej". 

Nieco więcej dowiadujemy się ze zwiastuna serialu, który sugeruje, że "Gry rodzinne" nie będą klasyczną komedią romantyczną, choć w produkcji nie zabraknie ani romansów, ani humoru. 

 

"Gry rodzinne" - nowy polski serial Netfliksa z dobrą obsadą 

W serialu "Gry rodzinne" nie zabraknie cenionych polskich aktorów. Pannę młodą zagra doceniona zarówno przez widzów, jak i krytyków Eliza Rycembel, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji, jak "Osiecka", "1983" od Netfliksa, "Belfer" czy "Ślepnąc od świateł". Za drugoplanową rolę w filmie "Boże ciało" otrzymała statuetkę Orła. W rolę pana młodego wcieli się zaś Bartosz Gelner, którego oglądaliśmy w takich serialach, jak "Szadź", "Ultraviolet" czy "Sexify". Wystąpił także u Jana Komasy w filmie "Sala samobójców".

W roli rodziców Jana pojawią się na ekranie Paweł Deląg i Edyta Olszówka. Matkę Kaśki zaś zagra Izabela Kuna.

Autorką scenariusza do serialu jest Agnieszka Pilaszewska, za reżyserię odpowiada Łukasz Ostalski. 

Premiera serialu odbędzie się 31 sierpnia na platformie Netflix. 

Netflix - polskie produkcje podbijają serca widzów na całym świecie

Polskie produkcje odnoszą spore sukcesy na Netfliksie. Kilka dni temu swoją premierę miała trzecia część erotycznej sagi "365 dni". Film "Kolejne 365 dni" natychmiast wskoczył na pierwsze miejsce listy TOP 10 w Polsce. Polski film znalazł się także w globalnym rankingu Top 10 Netfliksa na 3. miejscu. 

W lipcu na Netfliksa trafił polski film "Za duży na bajki", który zagościła w zestawieniu TOP 10 w 38 krajach. Sporym sukcesem były także serialowe ekranizacje książek Harlana Cobena.  Najpierw "W głębi lasu", a później "Zachowaj spokój" to polskie produkcje, które powstały na kanwie literackich bestsellerów i zyskały ogromną popularność wśród widzów platformy. Spore sukcesy odniosły na Netfliksie także takie polskie produkcje, jak "Furioza", Sexify" czy "Najmro".

Czy "Gry rodzinne" wpiszą się w ten trend? O tym przekonamy się już niebawem. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM