Podcasty TOK FM o motoryzacji. Do posłuchania nie tylko za kółkiem

Najnowsze modele aut przetestowane przez naszych dziennikarzy i kwestie bezpieczeństwa na polskich drogach - te i więcej tematów poruszamy w naszych audycjach. Zapraszamy do słuchania również na www i w aplikacji.

Codzienny Magazyn Motoryzacyjny - kliknij i zobacz listę audycji

Zawsze rzetelnie, ale z poczuciem humoru i szczyptą złośliwości. Ponoć Codzienny Magazyn Motoryzacyjny to najlepszy polski program poświęcony motoryzacji, ale... nie nam oceniać. O tym, jak sprawdzają się na drodze najnowsze modele samochodów można posłuchać np. za kółkiem - w naszej aplikacji mobilnej.

Ale to nie koniec tematyki motoryzacyjnej w TOK FM. W Przewodniku Drogowym TOK FM mówimy o przepisach ruchu drogowego, zachowaniach na jezdni i bezpieczeństwie. Krótko i na temat. A policyjne statystyki pokazują, jak bardzo ważne jest, żeby tematykę BRD poruszać jak najczęściej.

Zmotoryzowani to historia motoryzacji jakiej nie znacie. W audycji opowiemy, jak motoryzacja wpływała na rozwój świata. Historię też stworzymy. Przetestujemy współczesne samochody... nieco inaczej. Czy samochód może być bohaterem filmu?

W Skołowanych próbujemy zażegnać (lub chociaż wyhamować) odwieczny konflikt pomiędzy rowerzystami a kierowcami. Specjalistów pytamy o pomysły na poprawienie bezpieczeństwa rowerzystów a tym samym bezpieczeństwa na drodze. Osoby znane i lubiane poprosimy o wyjawienie, jak im się jeździ na rowerze po mieście. Sprawdzimy również jak wygląda sytuacja rowerzystów w innych krajach.

Nie przegapisz żadnej audycji, bo wszystkie są dostępne w naszym internetowym archiwum.

W naszej największej radiowej bibliotece podcastów w internecie zachowane są wszystkie audycje znane z anteny TOK FM, a także programy, które publikujemy wyłącznie w sieci.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM