Dlaczego nasze drogi nie są bezpieczne? Specjalny program w Radiu TOK FM

Bezpieczeństwo na polskich drogach to jeden z najważniejszych tematów, który dotyka nas wszystkich. Dlatego 11 listopada rozmawialiśmy o BRD w ramach "Bezpiecznego Poranka" Radia TOK FM.
Zobacz wideo

Dlaczego akurat w dniu Święta Niepodległości? - To jedno z najważniejszych narodowych świąt, dlatego to właściwy moment, by mówić o sprawach najważniejszych. Taką z pewnością jest bezpieczeństwo na polskich drogach - wyjaśnia jeden z inicjatorów akcji Paweł Ziętara z redakcji Radia TOK FM.

W specjalnym wydaniu "Bezpiecznego Poranka" rozmawialiśmy z ofiarą wypadku drogowego o traumie, jaką przeżyła.

Duże wrażenie na słuchaczach zrobi na pewno rozmowa z dr Kamilem Miszewskim, który w 1998 roku pijany zasnął za kierownicą. Spowodował wypadek, w którym zginęły dwie osoby. 

W "Bezpiecznym Poranku" nie zabrakło też rozmowy z rozmowy z psychologami, którzy pomagają poszkodowanym w wypadkach. 

O tym jak zbudować bezpieczną drogę opowiadał prof. Stanisław Gaca. 

Program zwieńczyła godzinna debata ekspertów ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Pobierz Aplikację TOK FM, słuchaj i testuj przez dwa tygodnie:

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Bezpieczny Poranek w Radiu TOK FM
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  Juz sie zaczyna jeszcze rudokudly ne zwrocil 250 mld z VAT, a juz sie sypia wiadukty na odcinkach drogowych zlotego wieku. Wlasnie zamknieto wiadukt na podlodzkiej A1 z powodu pekniec konstrukcyjnych, ktos wierzyl ze na oczyszczalni szajka sie skonczy to sie grubo myli wkrotce dowiemy sie wiecej o epoce bezprawia korupcji i pospolitego zlodziejstwa zancznie wiecej, a dowodow materialnych, bedziemy otrzymywac az nadto, czym bylo tamten pazdzierz i ze dluzsze utrzymywanie tego stanu bylo po prostu niemozliwe.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  W szwedzkch szkolach zakazane bedziie cytowanie i nauka slow hymnu panstwowego, a IKEA w tym roku konczy ze swetami Bozego Narodzenia. Szwecja to swietny poligon do obserwacji autodestrukcji i autozaglady narodu i panstwa do czego prowadzi marksizm kulturowy.

 • irenevonbrick

  0

  KIEROWCY Mądrzy i głupi NA DROGACH CAŁEGO ŚWIATA SĄ TACY SAMI bez wyjątków.Wiem bo widziałem i na własnej dupie się przekonałem na wszystkich kontynentach.

 • przyganiacz

  0

  Dlaczego nasze drogi nie są bezpieczne?

  Bo jeżdżą po nich niebezpieczni kierowcy. Wielu z nich traktuje samochód jako przedłużenie penisa, zwłaszcza
  gdy go nie staje. Gdy nie umie się jeździć bezpiecznie to samochody powinny mieć na określony czas zredukowaną FABRYCZNIE prędkość maksymalną . Gdy liczba wypadków w tym okresie spadnie to się ją zwiększa, a w przeciwnym razie zmniejsza. Podobnie jak z wprowadzaniem bezwizowego wjazdu do USA...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX