Rodzina wiceministra Michała Wosia zarażona koronawirusem. "Wypuszczą nas na leczenie domowe"

Michał Woś, wiceminister sprawiedliwości, u któego potwierdzono koronawirusa, poinformował, że także jego żona i córka są zarażone.
Zobacz wideo

"Ciężki tydzień: żona i córeczka też z wirusem, na szczęście w dobrym stanie. Wieczorem 17/03 trafiłem do szpitala, nie obyło się bez podania tlenu. Dziś wypuszczą nas na leczenie domowe" - napisał na Twitterze zakażony koronawirusem minister środowiska Michał Woś. 

W poniedziałek, przypomnijmy, wiceminister poinformował, że jest zakażony koronawirusem. 

W dzisiejszym wpisie na Twitterze Michał Woś podziękował pracownikom służby zdrowia: "Widziałem w akcji BOHATERÓW tych dni: WSZYSTKICH pracowników służby zdrowia. Dziękujemy". 

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zakażonych

Po tym, jak wiceminister poinformował o zakażeniu, zdecydowano, by wszystkie osoby uczestniczące - razem z Wosiem - w posiedzeniu rządu, zostały poddane testom. Jak poinformował szef resortu zdrowia, wszystkie badania dały wynik negatywny.

Dziś z kolej szef KPRM Michał Dworczyk poinformował, że zakażony koronawirusem jest jeden z wiceministrów rolnictwa

Według aktualnych informacji resortu zdrowia zarażonych w Polsce jest 378 osób. Dziś zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia pacjentka; przebywała w szpitalu w Łańcucie. Lekarze oceniali jej stan jako ciężki. 

DOSTĘP PREMIUM