Prezydent: Mamy być z żoną szczepieni w poniedziałek. Zdradził, którą szczepionką

Wraz z żoną mamy być zaszczepieni w poniedziałek - poinformował w piątek w Polsat News prezydent Andrzej Duda, który w piątek się zarejestrował jako urodzony w 1972 r. Dodał, że zaszczepi się szczepionką firmy Moderna.
Zobacz wideo

Prezydent Andrzej Duda był pytany w piątek w Polsat News, czy już się zaszczepił. Odpowiedział, że na razie się tylko zarejestrował, bo wypadał dzień rejestracji jego rocznika.

- W poniedziałek mamy być szczepieni - poinformował. - Żona również dziś się zarejestrowała i mamy być szczepieni w poniedziałek - wyjaśnił.

Prezydent dodał, że został zapytany, czy zgadza się na szczepionkę firmy Moderna. - Powiedziałem, że skoro taką proponują, to się zgadzam - powiedział. - Żona nie wiem, na jaką się zgodziła - dodał.

Komentował też fakt opublikowania na Twitterze zdjęcia w koszulce z napisem "1972", napisem "Vintage" i narysowaną kasetą magnetofonową.

- Jak opublikowałem zdjęcie na Twitterze w tej podkoszulce, to powiem jako ciekawostkę, że ja jakiś czas temu te podkoszulki kupiłem i dla siebie, i dla Agaty, dlatego że my oboje jesteśmy z rocznika 1972. Mnie się te koszulki bardzo spodobały. Dla niej oczywiście kupiłem damską, taką bardzo podobną do mojej, ale nie taką samą. I żona dzisiaj przyszła do mnie i trochę miała pretensje: Dlaczego mi nie powiedziałeś, to ja też bym się przebrała w tą koszulkę, zrobilibyśmy sobie zdjęcie razem..." - opowiadał prezydent.

TOK FM PREMIUM