Lider Nieruchomości Otodom 2020. Verso Nieruchomości najlepszym biurem na Dolnym Śląsku [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Liderem na Dolnym Śląsku zostało Verso Nieruchomości z Wrocławia.

Firma niedawno świętowała 9-lecie swojej działalności. Biuro zajmuje się nieruchomościami niemal z każdego obszaru. Począwszy od popularnych tj. mieszkań, domów, działek budowlanych skierowanych dla osób prywatnych, po szeroko pojęte nieruchomości komercyjne (powierzchnie biurowe, lokale użytkowe, centra handlowe, centra logistyczne, grunty inwestycyjne) skierowane dla osób prywatnych jak i instytucjonalnych.

Od początku swojej działalności Verso kieruje się szczerością, otwartością i ceni partnerskie relacje. Na pierwszym miejscu stawiają, jak niejednokrotnie podkreślali, zgrany i doświadczony zespół. To on jest trzonem firmy. – Zdobycie tytułu Lidera Nieruchomości w województwie dolnośląskim to zasługa grupy doświadczonych profesjonalistów, a jednocześnie wspaniałych ludzi. Na co dzień stawiamy na dużą swobodę działania, kulturę pracy opartą na współdziałaniu, a nie rywalizacji. U nas nie ma korporacyjnych ograniczeń. Stabilny zespół pracujący ze sobą od lat, zadowoleni i powracający do nas klienci, a dopiero po tym zysk spółki – to wyznaczniki naszego działania – mówi Ryszard Jaremek, Prezes Zarządu Verso Nieruchomości.

Na podium za Verso Nieruchomości znalazły się biura również z stolicy województwa. Drugie miejsce przypadło SDP Nieruchomości, a trzecie JOT-BE Nieruchomości.

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM