Lider Nieruchomości Otodom 2020. LCM Nieruchomości najlepszym biurem w woj. kujawsko-pomorskim [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Zwycięzcą w województwie kujawsko-pomorskim zostało LCM Nieruchomości z Torunia.

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 12 lat. Zespół LCM Nieruchomości jest zawsze zorientowany w aktualnej sytuacji na rynku, ponieważ firma skupia swą działalność na rynku lokalnym. Biuro zajmuje się w głównej mierze nieruchomościami położonymi w Toruniu i najbliższych okolicach.

Od początku swojej działalności LCM Nieruchomości kieruje się dobrem i wygodą klientów oraz najwyższą jakością usług, dlatego działa w oparciu o umowy z klauzulą wyłączności. Korzystanie z pomocy firmy oznacza bezpieczeństwo oraz fachowe doradztwo, a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas i nerwy, które są niemałe podczas każdej transakcji. Ponad to biuro jest inicjatorem i współzałożycielem Toruńskiego Porozumienia Pośredników Nieruchomości, co wpływa na szybkość i skuteczność obsługi, ale także na liczbę ofert, do których ich klient ma natychmiastowy dostęp.

– Zdobycie tytułu Lidera Nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim to dla nas ogromne wyróżnienie. Ta nagroda świadczy o tym, że podążamy w dobrym kierunku i nie ukrywamy, że jest dla nas olbrzymią motywacją do dalszego działania. W codziennej pracy stawiamy na ciągły rozwój, nieustanne monitorowanie trendów na rynku i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Bardzo przydaje się także elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiej adaptacji do zmian – mówi Agnieszka Łukaszewska z LCM Nieruchomości.

Na podium za LCM Nieruchomości znalazły się biura z Bydgoszczy. Drugie miejsce zajęła Jagła Nieruchomości, a trzecie Sfera Nieruchomości.

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM