Lider Nieruchomości Otodom 2020. Lublinvest najlepszym biurem nieruchomości na Lubelszczyźnie [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Zwycięzcą na Lubelszczyźnie zostało Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublinvest.

Jego agenci odznaczają się 8-letnim doświadczeniem w branży. Biuro specjalizuje się w nieruchomościach gruntowych - od gruntów rolnych i działki rekreacyjne, przez budownictwo jednorodzinne aż po działki komercyjne oraz budownictwo wielorodzinne.

Od początku swojej działalności Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublinvest stawia na wysoką komunikatywność w kontaktach z klientem, ale także ceni uczciwość na każdym etapie współpracy. Według zwycięzców praca pośrednika jest wielopłaszczyznowa i musi on kompleksowo spoglądać na sprzedaż czy kupno nieruchomości – przewidywać, doradzać, wyciągać wnioski. To gwarantuje sukces. – Znalezienie się w gronie wyróżnionych to dla nas duży zaszczyt. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Zawsze dążymy do tego, aby wszystkie strony były usatysfakcjonowane. Dlatego też łączymy wiedzę, doświadczenie i umiejętności tak, by klient mógł zaoszczędzić czas, a niejednokrotnie także pieniądze oraz by transakcja mogła odbyć się bezpiecznie – mówi Kamil Breś oraz Jakub Pilipczuk z Alternatywnego Biura Nieruchomości Lublinvest.

Na podium za Lublinvest znalazły się także biura z Lublina. Drugie miejsce zajęło biuro 4te Piętro, a trzecie Franczewska Nieruchomości.

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM