Lider Nieruchomości Otodom 2020. Advestor Premium House ponownie najlepszym biurem w Wielkopolsce [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Liderem Nieruchomości Otodom 2020 w województwie wielkopolskim zostało biuro Advestor Premium House z Poznania.

Firma od czterech lat działa w stolicy Wielkopolski i okolicach. Reprezentanci biura są związani z branżą jednak nieco dłużej. Specjalizują się w sprzedaży mieszkań, domów oraz działek budowlanych z rynku wtórnego. Firma obsługuje głównie nieruchomości klasy średniej oraz premium. Jak sami mówią: zawsze stawiają na jakość, nigdy na ilość, a słowo „premium" w nazwie biura to synonim jakości ich pracy.

Za podstawę swojego sukcesu uważają podejście: „obsługujemy swoich klientów, tak jak sami chcielibyśmy być obsługiwani”. Za cel stawiają sobie, by zrozumieć motywację klientów co do kupna lub sprzedaży swoich nieruchomości, jak i nauczyć się rozpoznawać towarzyszące im emocje. Dzięki temu są w stanie sprostać ich oczekiwaniom i odpowiednio przeprowadzać transakcje.

– Zawsze dążymy do tego, aby nawiązać relacje z naszymi klientami i pozostawić po sobie dobre wrażenie. Każdego zainteresowanego staramy się traktować jako potencjalnego partnera do współpracy w przyszłości, a nie jako jednorazowy „deal” na tu i teraz. Dlatego też zdecydowana większość osób trafia do nas z powrotem lub z różnego rodzaju rekomendacji. Jest nam niezmiernie miło, że nasze profesjonalne podejście zostało też zauważone podczas konkursu Lider Nieruchomości 2020, a statuetka trafiła w nasze ręce – mówi Agnieszka Głowacka z Advestor Nieruchomości.

Warto dodać, że biuro Advestor Premium House zostało laureatem nagrody Lider Nieruchomości Otodom już drugi raz z rzędu. Na podium za nim znalazły się biura INVENTUM Nieruchomości Kazaniecka&Bittner z Poznania (drugie miejsce) oraz Home Development z Dąbrówki (trzecie miejsce).

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w

mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM