Lider Nieruchomości Otodom 2020. ProSales Nieruchomości najlepszym biurem na Opolszczyźnie [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Zwycięzcą w województwie opolskim zostało biuro ProSales Nieruchomości z Opola.

Firma istnieje od 2013 roku. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. Biuro obsługuje również transakcje wynajmu nieruchomości – zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych.

W opinii Lidera z Opolszczyzny pośrednik jest gwarantem bezpiecznej transakcji, dzięki opiece zapewnionej na każdym etapie. Jest doradcą, który potrafi sprostać oczekiwaniom klientów i wie, jak uniknąć pułapek w procesie sprzedaży czy kupna nieruchomości. Oprócz tego potrafi negocjować i posiada umiejętność prowadzenia dialogu z każdą ze stron.

– Nagroda Lider Nieruchomości 2020 to docenienie naszej codziennej pracy i spore wyróżnienie. Za tym sukcesem stoi nasz zgrany zespół i fakt, że uzupełniamy się nawzajem. Poza tym kameralny charakter biura sprawia, że współpracujemy z klientami w przyjaznej atmosferze. Kładziemy nacisk na bezpośrednią, partnerską relację i wzajemny szacunek. Dobry doradca nie jest indywidualistą, dlatego współpracujemy również z pośrednikami z innych biur. Dzięki temu klienci otrzymują oferty spełniające ich oczekiwania – podkreśla Agnieszka Kuśmirska z ProSales Nieruchomości.

Na podium za ProSales Nieruchomości znalazły się również opolskie biura: Investor Nieruchomości (drugie miejsce) oraz Fenomen Nieruchomości (trzecie miejsce).

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM