Lider Nieruchomości Otodom 2020. Skorecki Nieruchomości najlepszym biurem w woj. lubuskim [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Zwycięzcą w województwie lubuskim zostało biuro Skorecki Nieruchomości z Zielonej Góry.

To młoda firma, która powstała dzięki rozwinięciu działalności Kancelarii Finansowej Skorecki i funkcjonuje na rynku nieruchomości od początku 2019 roku. Zespół biura Skorecki zajmuje się każdym rodzajem nieruchomości, Agenci są po prostu tam, gdzie potrzebuje ich klient i nie odmawiają pomocy, nawet przy najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Od początku swojej działalności Skorecki Nieruchomości stawia na indywidualne podejście do klienta. W ich codziennej pracy najważniejsze jest zaangażowanie, szczerość i współpraca – tak, by każda ze stron była zadowolona. Jak sami zaznaczają, są do dyspozycji klienta do samego końca transakcji, a później zawsze służą radą i pomagają w wielu formalnościach, które powstają już po podpisaniu aktu notarialnego.

– Jesteśmy bardzo wdzięczni za docenienie naszej pracy poprzez przekazanie tytułu Lidera Nieruchomości w województwie lubuskim. Chcemy zaznaczyć, że u podstaw naszego sukcesu są przede wszystkim ludzie pracujący w tej firmie – zarówno w Skorecki Nieruchomości jak i w Kancelarii Finansowej Skorecki. Razem tworzymy coś, co po prostu działa, a dowodem na to jest wyróżnienie naszego biura w rankingu Lider Nieruchomości Otodom! – mówi Paulina Zdanowicz, Kierownik biura Skorecki Nieruchomości

Na podium za Skoreckim Nieruchomości znalazły się biura Arendarski Nieruchomości z Gorzowa Wielkopolskiego (drugie miejsce) oraz Zachód Nieruchomości Nowa Sól (trzecie miejsce).

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM