Lider Nieruchomości Otodom 2020. Societa Group łódzkim Liderem Nieruchomości [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Liderem w województwie łódzkim zostało biuro Societa Group z Łodzi.

Jako grupa kapitałowa firma funkcjonuje od lat 90. Zespół składa się z ekspertów zarządzania, kompleksowego doradztwa i inwestowania w segmencie nieruchomości premium.

Societa jest marką, za którą stoi wiedza dwóch pokoleń brokerów nieruchomości. Jak sami zaznaczają, wiek nie jest gwarancją skuteczności, a młodość nie jest gwarancją innowacyjności. Dlatego też korzystają z doświadczenia i umiejętności obu grup wiekowych. Za nadrzędny cel stawiają sobie budowanie długotrwałych relacji zarówno w doradztwie inwestycyjnym, jak i w wealth management, czyli zarządzaniu majątkiem. Na co dzień współpracują z działającymi na rynku inwestorami oraz osobami prywatnymi, które zaoszczędzony kapitał chcą lokować w nieruchomościach.

– Podstawą naszego sukcesu jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i standardów obsługi. Rozwój stawiamy na pierwszym miejscu. Poza tym nieustannie monitorujemy trendy na rynku, aby móc przedstawić klientowi ofertę najlepszą z możliwych. Cieszymy się, że zostało to dostrzeżone podczas konkursu Lider Nieruchomości 2020, a statuetka trafiła w nasze ręce. Jest to dla całego zespołu ogromny zaszczyt – mówi Agata Kałuża z Societa Group.

Na podium za Societa Group znalazły się łódzki oddział Mzuri (drugie miejsce) oraz K2 Group z Łodzi (trzecie miejsce).

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM