Lider Nieruchomości Otodom. CKDOM Nieruchomości najlepszym biurem na Kielecczyźnie [materiał partnera]

Najpopularniejszy serwis z nieruchomościami, Otodom, po raz kolejny zorganizował konkurs Lider Nieruchomości. Statuetki odebrali Pośrednik Roku (Katarzyna Czerwiak), najlepsze biuro ogólnopolskie (Tekton Property) oraz najlepsze biuro nieruchomości z każdego regionu. Najlepszym biurem w województwie świętokrzyskim zostało CKDOM Biuro Nieruchomości z Kielc.

Firma działa od niedawna, bowiem od lutego 2019. Biuro zajmuje się głównie pomocą w sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego, ale także pomaga w wynajmach nieruchomości i zarządzaniu nimi oraz sprzedaży domów i gruntów na terenie i w okolicach Kielc.

Za podstawę swojego sukcesu uważają zespół pośredników, który oddaje się pracy i czerpie z niej przyjemność. Załoga cały czas doskonali swoje umiejętności. Dodatkowo pracownicy traktują się jak rodzinę, co pozytywnie wpływa na atmosferę.

– Otrzymanie nagrody Lider Nieruchomości to ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że inni zauważają nasze zaangażowanie. Każdy klient może u nas liczyć na profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości i wirtualny spacer, a oferty widnieją na większości dostępnych portali. Ponadto, na każdym etapie transakcji służymy pomocą – współpracujemy z prawnikami, notariuszami, rzeczoznawcami i doradcami finansowymi – mówi Patrycja Podsiedlik z biura CKDOM.

Na podium za CKDOM Biuro Nieruchomości znalazły się również biura kieleckie Properco (drugie miejsce) oraz Wojsa Nieruchomości Eurolokum.pl (trzecie miejsce).

Wybór laureatów został dokonany we współpracy z agencją badawczą IQS na podstawie obiektywnego konkursu. – Badanie zostało przeprowadzone w kilku etapach. Etap pierwszy obejmował analizę pozyskanych od biur danych dotyczących między innymi liczby pracowników, liczby ofert oraz liczby transakcji. Etap drugi to ocena ofert zamieszczanych w serwisie Otodom pod kątem jakości zdjęć oraz kompleksowości informacji w ofercie. Do trzeciego etapu przechodziły tylko najlepsze biura z danego województwa. Ta część została zrealizowany w oparciu o metodologię Mystery Shopper, czyli Tajemniczego Klienta. Polegała na weryfikacji jakości obsługi przez pracowników biur. Każde zgłaszające się biuro miało takie same szanse, niezależnie od wielkości, liczby transakcji czy lokalizacji, a to dzięki zastosowaniu przeliczników i algorytmów, które niwelowały efekt skali, uwypuklając aspekt jakości i efektywności – wyjaśnia Marta Rybicka, Business Unit Director z firmy badawczej IQS.

Organizator konkursu, Otodom, od wielu lat stawia na profesjonalizację zawodu pośrednika oraz dba o rozwój umiejętności przedstawicieli branży poprzez organizację Akademii Rozwoju Agenta, wydawanie kwartalnika Agent Nieruchomości, a także intensywne działania edukacyjne na blogu i w mediach społecznościowych. Statuetki zostały wręczone podczas transmitowanej online gali, którą poprowadzili General Manager Otodom Monika Rudnicka i Olivier Janiak.

DOSTĘP PREMIUM