Strzelanina pod Częstochową. Dwie osoby nie żyją

W sobotę przed południem doszło do strzelaniny w miejscowości Celiny pod Częstochową - informuje radio RMF FM. Dwie osoby nie żyją.

Częstochowska policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała znaleziono w sobotę w miejscowości Celiny w powiecie częstochowskim (Śląskie). Świadkowie mówią, że ofiary zginęły od strzałów z broni palnej. Policja nie informuje na razie o szczegółach sprawy.

Jak powiedziała PAP rzeczniczka częstochowskiej policji - aspirant sztabowa Barbara Poznańska - w sobotę około dziesiątej rano policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ciała leżącego na poboczu ulicy Głównej w Celinach.

- Znaleziono tam zwłoki 52-letniego mężczyzny. Krótko potem w pobliżu, za garażami, policjanci ujawnili kolejne ciało - relacjonowała rzeczniczka. Drugą ofiarą jest 42-latek.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. - Więcej informacji będziemy mogli udzielić dopiero po zakończeniu oględzin - powiedziała asp. sztab. Barbara Poznańska.

Policja nie komentuje na razie informacji o tym, że w Celinach doszło do strzelaniny. Takie informacje przekazują świadkowie zdarzenia. Jako pierwsze o strzałach i śmierci dwóch mężczyzn poinformowało radio RMF FM i portal rmf24.pl.

TOK FM PREMIUM