Biuro poselskie ministra Błaszczaka obrzucone kamieniami. Sprawę bada policja

Biuro poselskie ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka w Legionowie zostało obrzucone kamieniami. Sprawą zajęła się policja.
Zobacz wideo Joanna Solska: "Niech PiS nam nie mydli oczu Jogurtem"

"Czekaliście na program totalnej opozycji? Dwa konkrety, kamień i cegła, wpadły minionej nocy przez szybę do biura poselskiego ministra Mariusza Błaszczaka, szefa Ministerstwa Obrony Narodowej, w Legionowie. Przemoc i nienawiść, to jedyny program antyPiS i kolejna dewastacja tego biura. Policja zawiadomiona, pracuje na miejscu" - napisał w piątek w mediach społecznościowych radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Łukasz Kudlicki, zamieszczając zdjęcie wybitych szyb w biurze poselskim.

Policja poinformowała natomiast, że w piątek po godz. 8 otrzymała informację dotyczącą wybicia szyby w jednym z lokali przy ul. Jagiellońskiej. "Na miejsce zostali skierowani policjanci, zarówno z zespołu patrolowo-interwencyjnego, jak i policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego" - powiedziała PAP komisarz Justyna Stopińska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Dodała, że policjanci zabezpieczyli na miejscu kamień oraz kostkę brukową. "Prowadzimy czynności zarówno procesowe, jak i operacyjne zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób odpowiedzialnych za to przestępstwo" - podała Stopińska.

To kolejny już atak na biuro poselskie Mariusza Błaszczaka. Wcześniej do podobnego incydentu doszło w marcu. 

Posłuchaj:

To nie wszystko, co mamy dla Ciebie w TOK FM Premium. Spróbuj, posłuchaj i skorzystaj z oferty "taniej na zawsze". Wejdź tutaj, by znaleźć szczegóły >>

Czy zamierzasz wziąć udział w jesiennych wyborach parlamentarnych?

TOK FM PREMIUM