Ukradł samochód, w którym była 13-latka. Policja go poszukuje
W Kielcach ukradł samochód, w którym była 13-latka. Policja go poszukuje
Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Grochowej na kieleckim Czarnowie. Jak poinformował w niedzielę asp. Tomasz Klimczewski z Komendy Miejskiej Policji, do pracownika firmy obsługującej hulajnogi podszedł nieznany mężczyzna. Był ubrany w jasne spodenki, nie miał koszulki. Poprosił o podwiezienie lub zamówienie taksówki. Gdy spotkał się z odmową, wsiadł do zaparkowanego busa i odjechał.
W pojeździe przebywała 13-letnia córka właściciela. Mężczyzna odjechał w stronę ulicy 1 Maja, a następnie porzucił samochód na ul. Sobola. Z ustaleń policji wynika, że po zostawieniu pojazdu pieszo oddalił się w kierunku kieleckiego zalewu.
To mógł być motyw zbrodni pod Limanową? 'Mężczyzna z tego prawa skorzystał'
Dziewczynce nic się nie stało.
Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz nagrania z monitoringu. Trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości i zatrzymanie mężczyzny.