,
Obserwuj
Wielkopolskie

Tragedia w domu pod Poznaniem. Nie żyje była uczestniczka "Top Model" i jej mąż

2 min. czytania
02.09.2024 10:22
W domu w Będlewie pod Poznaniem (woj. wielkopolskie) odkryto ciała dwóch osób - podała w niedzielę "Gazeta Wyborcza". Należą one do mężczyzny łączonego z handlem narkotykami oraz jego żony, w przeszlosci uczestniczki programu telewizyjnego Top Model". W ocenie policji mogło dojść do tzw. samobójstwa rozszerzonego
|
|
fot. Tomasz Stańczak / Agencja Wyborcza.pl

Jak podała poznańska "Wyborcza", do odkrycia zwłok w domu jednorodzinnym w Będlewie doszło w niedzielę (1 września) późnym wieczorem.

Ciała należą do 47-letniego Sławomira L., pseud. "Klakson", który kilka tygodni wcześniej opuścił areszt, gdzie przebywał w związku z zarzutami o udział w handlu narkotykami oraz jego 33-letniej żony - byłej uczestniczki emitowanego przez stację TVN programu "Top Model".

'Damian, zostaw broń'. Masakra w zakładzie karnym w Sieradzu oczami negocjatora [FRAGMENT KSIĄŻKI]

Dwa ciała w domu pod Poznaniem. Policjanci wskazali prawdopodobną przyczynę śmierci

 

Według ustaleń dziennika policja została zaalarmowana przez członków rodziny, którzy nie mieli kontaktu z parą od kilku dni. Zwłoki z widocznymi ranami postrzałowymi leżały w kuchni. Obok nich znaleziono rewolwer.

- Prawdopodobnie mamy do czynienia z zabójstwem, po którym sprawca odebrał sobie życie - przekazały źródła "Gazety Wyborczej". Informacje o zdarzeniu potwierdził rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu Andrzej Borowiak.

- (Ciała - red.) są w stanie rozkładu. Będziemy ustalać czas i przyczynę zgonów. Wyjaśniamy, co się wydarzyło - powiedział funkcjonariusz.

.Posłuchaj:

 

To nie wszystko, co mamy dla Ciebie w TOK FM Premium. Spróbuj, posłuchaj i skorzystaj z oferty "taniej na zawsze". Wejdź tutaj, by znaleźć szczegóły >>