Czy Sara James wygra "America's Got Talent"? Bukmacherzy obstawiają

Sara James już 9 sierpnia wystąpi w półfinałach programu "America's Got Talent". Czy młodej wokalistce uda się przejść do finału i wygrać show? O jej szansach w amerykańskim programie wypowiedzieli się bukmacherzy. Zobacz, co prognozują na temat losów Sary.

Sara James w "America's Got Talent". Polka podbiła Amerykę? Na pewno zdobyła sympatię Simona Cowella

Sara James w połowie czerwca zachwyciła swoim występem publiczność amerykańskiego "Mam talent!" oraz słynnego jurora Simona Cowella. Surowy juror zachwycił się 14-letnią Polką i nacisnął "złoty przycisk", który umożliwił jej bezpośredni awans do półfinału programu.

Odcinek amerykańskiego "Mam talent!" ("America's Got Talent") z udziałem Sary James pojawił się na antenie NBC w nocy z 14 na 15 czerwca polskiego czasu. Polka na scenie wykonała przebój Billie EIilish oraz Khalida "Lovely". Przed występem powiedziała, że pochodzi z Polski. Po tych słowach Simon Cowell powiedział, że część jego rodziny także pochodzi z naszego kraju. Howie Mandel, który również ocenia występy w "America's Got Talent", przyznał, że on także posiada polskich przodków.

Publiczność i jurorzy po występie zgotowali jej owację na stojąco. Znany ze swojej surowości Simon Cowell był wzruszony wykonaniem nastolatki z Polski.

- Sara, przez lata słyszeliśmy tu wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy... To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (...). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze - powiedział Cowell.

Sara Egwu-James doceniona przez Billie Eilish. Jej reakcja rozbrajaSara Egwu-James doceniona przez Billie Eilish. Jej reakcja rozbraja Fot. Facebook/ Billie Eilish

Występ Sary James doceniła też sama Billie Eilish, której utwór Polka zaśpiewała. W swoich mediach społecznościowych zrobiła reklamę młodej wokalistce, udostępniając wpis z profilu programu "America's Got Talent" z występem Sary.

Szanse Sary James w "America's Got Talent". Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Po przesłuchaniach do programu "America's Got Talent", Sara James zyskała popularność i większą rozpoznawalność także poza naszym krajem.

Teraz bukmacherzy ocenili jej szansę na wygraną w show. Artystka wkrótce wystąpi w półfinałach, które będziemy mogli oglądać 9 sierpnia. Według analiz polskiego bukmachera BETFAN nastoletnia wokalistka z Polski ma duże szanse znaleźć się w finale programu.

Jak przewiduje BETFAN, Sara James znajdzie się w finale "America’s Got Talent", który został zaplanowany na 13 września. Ponadto ma 25 proc. szans na znalezienie się w pierwszej trójce talent show oraz ma 9 proc. szans na zwycięstwo.

Sara James. Kim jest zdolna wokalistka? Jej ojciec pochodzi z innego kraju

Młoda artystka dała się poznać polskiej publiczności jako zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice Kids", czyli dziecięcej wersji "The Voice of Poland". 

Później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior i zajęła drugie miejsce z utworem "Somebody". Nastolatka w Polsce odnotowała już liczne sukcesy, wzięła udział w castingu do amerykańskiego programu "America's Got Talent" i oczarowała swoim głosem Simona Cowella.

Sara James urodziła się w Słubicach 10 czerwca 2008 roku, więc niedawno skończyła 14 lat. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Ośnie. Jej matką jest Polka Arleta Dancewicz, a ojcem Nigeryjczyk John James.

Ojciec wokalistki również jest piosenkarzem. Ma na koncie występ w "Bitwie na głosy" jako członek chóru Mezo i stworzył duet Loui & James, z którym wystąpił m.in. w Dzień Dobry TVN. Sara ma troje rodzeństwa: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza.

TOK FM PREMIUM