Platforma Disney+ już w Polsce. Lista filmów i seriali jest długa. Ile kosztuje abonament?

We wtorek 14 czerwca zadebiutował w Polsce Disney plus. Platforma wystartowała równocześnie w kilkunastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Co ma w swojej ofercie konkurent Netfliksa i HBO Max? Ile trzeba zapłacić za jego abonament? Przeczytaj wszystko, co powinieneś wiedzieć o nowej platformie streamingowej dostępnej w Polsce.

Disney plus -  oferta nie tylko dla fanów "Gwiezdnych Wojen" i Marvela

Polscy subskrybenci Disney plus otrzymają dostęp do 800 filmów i ponad 1800 seriali. W tej bogatej ofercie znajdą coś dla siebie wszyscy wielbiciele hitów zarówno dużego, jak i małego ekranu, choć oczywiście dla fanów "Gwiezdnych Wojen" i produkcji Marvela jest to wyjątkowa gratka. 

Ci pierwsi znajdą na platformie Disneya wszystkie 11 kinowych hitów, seriale takie, jak  "The Mandalorian", "Obi-Wan Kenobi", "The Book of Boba Fett" oraz kreskówki - "Wojny klonów", "Rebelianci" czy "Ruch Oporu".

Fani Marvela zaś będą mieli na wyciągnięcie ręki wszystkie filmy kinowe z cyklu MCU oraz wszystkie blockbustery o superbohaterach produkcji Marvel Studios. Czekają na nich także gorące premiery w postaci seriali "She-Hulk" oraz "Ms. Marvel". 

Platforma Disneya to oczywiście także raj dla najmłodszych.

Ponad 300 tytułów ze studia Disneya i Pixara, w tym cała seria „Toy Story", "Auta", "Iniemamocni", „Co w duszy gra", „Luca", „Nasze magiczne Encanto" czy „Cruella" oraz takie klasyki, jak  "Król Lew", „Kopciuszek", „Zaplątani", „Księżniczka i żaba" czy „Mała syrenka". 

Fani hitów małego ekranu znajdą w nowej platformie takie kultowe tytuły, jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy", „9-1-1", "Prison Break", "Homeland", "24", „Lost", "American Horror Story", "The Walking Dead" c

Disney+ abonament - promocja się skończyła, ale wciąż można trochę zaoszczędzić 

Disney Plus ma w ofercie dwa warianty subskrypcji:

  • miesięczna, to koszt rzędu 28,99 zł (płatna co miesiąc)
  • roczna, to koszt 289,90 zł. (płatna z góry)

Wyliczenia pokazują, że, wariant roczny pozwala zaoszczędzić ok. 57,98 zł na rok, czyli ok. 4,83 zł co miesiąc

Disney plus na ile urządzeń? 

Zarówno subskrypcja miesięczna, jak i roczna umożliwiają korzystanie z jednego konta Disney plus na czterech urządzeniach. Platforma ma także opcję kontroli rodzicielskiej 

Aplikacja Disney plus jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, przeglądarkami internetowymi, konsolami do gier, dekoderami oraz smart TV

Disney plus w Plusie, Netii i Polsat Box 

Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny w Polsce, który będzie oferował Disney plus.

Nowi i obecni klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mogli korzystać z ofert łączonych z Disney plus

Disney+ znajdzie się:

  • w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney plus od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,
  • w Plusie – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),
  • w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),
  • w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney plus, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney plus, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Czy wiesz, że możesz słuchać TOK FM przez internet bez reklam? W Radiu TOK + Muzyka zamiast reklam usłyszysz muzykę. Kup TOK FM Premium w promocyjnej cenie 1 zł za pierwszy miesiąc, później 13,99 zł za każdy kolejny.

Nie czekaj, wypróbuj Radio TOK FM bez reklam!

TOK FM PREMIUM