Krzysztof Dymiński zaginął. Policja apeluje o pomoc. "Miał na sobie ciemne spodnie i czarne sneakersy"

Stołeczni policjanci i rodzina szukają zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego spod Ożarowa Mazowieckiego. Chłopiec najprawdopodobniej w sobotę nad ranem wyszedł z domu i do tej pory nie odezwał się do najbliższych.

16-letni Krzysztof Dymiński najprawdopodobniej w sobotę nad ranem, 27 maja wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia w gminie Ożarów Mazowiecki i od tej pory nie ma kontaktu z 16-latkiem.

Krzysztof Dymiński zaginął. Rysopis 16-latka

Chłopiec ma 175 cm wzrostu o szczupłej budowie ciała, włosy ciemne blond oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia 16-latek ubrany był w ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nosi stały aparat na zębach (górny i dolny łuk).

Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które widziały zaginionego 16-latka skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji Warszawa Zachód z siedzibą w Starych Babicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer (0-22) 603 6555 lub piszą maila na adres dyzurny.ksp@policja.waw.pl.

Chłopca poszukuje również Fundacja ITAKA. "Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję" - napisała fundacja.

TOK FM PREMIUM