Będzie 2. sezon polskiego "The Office". Wiemy, kto dołączy do obsady

Polska wersja cieszącego się ogromną popularnością na świecie amerykańskiego serialu "The Office" spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów. Canal+ podjął więc decyzję o kontynuacji produkcji i właśnie rozpoczął pracę nad 2. sezonem. Do zespołu "Kropliczanki" dołączą nowi bohaterowie.

Ruszyły zdjęcia na planie "The Office PL 2"

Canal+ poinformował właśnie, że ekipa polskiej wersji "The Office" czyli "Biuro" już wróciła na plan. 

Reżyserem odpowiedzialnym za drugi sezon pozostaje Maciej Bochniak, który zrealizuje scenariusze autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. W główne role ponownie wcielą się między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz i Kornelia Strzelecka. Oprócz postaci znanych z pierwszej serii zobaczymy także nowych bohaterów w których wcielą się między innymi Daria Widawska i Rafał Kowalski. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W gronie producentów znajdują się również Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na jesień bieżącego roku w CANAL plus online.

 

Polska publiczność przekonała się do rodzimej wersji "The Office"

"The Office" to amerykański serial komediowy, kręcony w latach 2005-2013 przez NBC. I choć była to wersja to remake brytyjskiego oryginału o tym samym tytule emitowanego przez BBC, to właśnie ekipa Dunder Mifflin z amerykańskiego Scranton podbiła serca widzów na całym świecie. Przeniesienie na polskie realia tak kultowej produkcji było nie lada wyzwaniem dla rodzimych twórców. Okazało się jednak, że rodzima publiczność przyjęła ekipę "Kropliczanki" na tyle ciepło, że Canal+ zdecydował się nakręcić kolejny sezon:

Przy pracy nad sformatowaniem polskiej wersji kultowego The Office mieliśmy pewne obawy związane z percepcją publiczności. Teraz gdy już wiemy, że widzowie pokochali naszych bohaterów, ich pełne komizmu przygody oraz to specyficzne poczucie humoru w lokalnym wydaniu, czujemy się zobowiązani do utrzymania, a nawet podwyższenia poziomu produkcji z zeszłego roku. Cieszymy się, że THE OFFICE PL spełnia oczekiwania fanów serii i mamy nadzieję, że będzie ich tylko przybywać! - powiedziała Dorota Kośmicka-Gacke, współproducentka serialu

"The Office PL" czyli codzienne życie pracowników biurowych

Polska wersja serialu, podobnie jak amerykański i brytyjski poprzednik, opowiada o perypetiach pracowników biurowych lokalnego oddziału dużego przedsiębiorstwa. W amerykańskiej odsłonie była to sprzedająca papier firma Dunder Mifflin. W naszej wersji bohaterowie pracują dla handlującej wodą "Kropliczanki". W drugim sezonie prezesi Patrycja (w tej roli Vanessa Aleksander) i Michał (gra go Piotr Polak) zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy Kropliczanka. Do zespołu pracowników znanych z 1. sezonu dołączą nowi, świeżo zrekrutowani bohaterowie. 

TOK FM PREMIUM