Netflix nowości 2022 na wrzesień. Wiemy, co warto oglądać w najbliższych tygodniach

Wrzesień już za pasem, dlatego warto przyjrzeć się temu, co platforma Netflix przygotowała dla swoich subskrybentów na zbliżający się miesiąc. Jedną z najgłośniej zapowiadanych nowości jest polski film "Broad Peak". To jednak nie jedyna produkcja, na którą warto czekać. Przedstawiamy subiektywny przegląd najciekawszych wrześniowych premier Netfliksa.

Netflix - serialowe nowości września

Wśród wrześniowych premier Netfliksa na uwagę zasługuje kilka seriali:

"Detoks" - francuska komedia opowiadająca o parze przyjaciółek, które postanawiają zrobić sobie detoks od cyfrowego świata i mediów społecznościowych. Wytrwanie w postanowieniu przez miesiąc okazuje się jednak trudniejsze, niż bohaterkom się wydawało. Jak sobie poradzą w analogowym świecie? Premiera serialu już 1 września.

 

"Święci od narkotyków" - oparty na prawdziwych wydarzeniach serial opowiada o przedsiębiorcy, który dołącza do tajnej rządowej misji, mającej na celu schwytanie koreańskiego bossa narkotykowego w Ameryce Południowej. To ciekawa propozycja dla fanów akcji osadzonej w świecie narkotykowych karteli. Premiera serialu 9 września.

"Szkoła złamanych serc" - nowa wersja popularnego w latach 90. australijskiego serialu dla młodzieży. Czy jego współczesna odsłona zyska taką popularność, jak "Sex Education" czy "Euforia"? Premiera serialu 14 września. 

"Cesarzowa Sisi" - opowieść o słynnej Elżbiecie Bawarskiej, znanej jako Cesarzowa Sisi to niemiecka produkcja kostiumowa opowiadająca o tylko z pozoru bajkowym życiu władczyni. Premiera serialu 29 września.

 

Netflix - polscy widzowie czekają na "Broad Peak"

"Broad Peak" to polska produkcja Netfliksa, na którą widzowie czekają już od 3 lat. Film wyreżyserowany przez Leszka Dawida opowiada o tragicznej historii jednego z największych polskich himalaistów, Macieja Berbeki. W roli głównej zobaczymy Ireneusza Czopa, a na ekranie partnerować mu będzie Maja Ostaszewska. Zdjęcia do filmu powstawały między innymi w Karakorum. Ekipa kręciła niektóre ujęcia na wysokości ponad 5 tys m n.p.m. Zwiastun filmu zapowiada gratkę nie tylko dla fanów górskich opowieści. Czy oczekiwania widzów zostaną spełnione? Przekonamy się już 14 września. 

 

Netflix - wrześniowe nowości filmowe 

W swojej wrześniowej ofercie Netflix ma więcej ciekawie zapowiadających się premier filmowych. 

"Athena" - to nowe filmowe dzieło reżysera głośnych "Nędzników". Tym razem Ladj Ly ponownie osadza akcję swojej opowieści na paryskich przedmieściach. „Athena" to historia  trójki rodzeństwa opłakującego śmierć młodszego brata. Tragiczne doświadczenie zmusi ich do walki o sprawiedliwość. Premiera 23 września.

"Blondynka" - oparta na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates opowieść o legendzie kina nie jest typową biografią. W roli Marilyn Monroe zobaczymy  Anę de Armas. Premiera 28 września. 

 

TOK FM PREMIUM